Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda srác vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srác vagyok. Hogyan lenne érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam élőben és társkeresőn is, de mindenhol csak visszautasítottak. Így már egyáltalán nem tudom, hogy mit csináljak.


19F


2018. dec. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyen vagyok szóval 2 embernek tudnátok segíteni:P
2018. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Járjatok el konditerembe, hogy kilegyetek gyúrva mint állat vagy szerezzeteke egy mocskosul zsíros bankszámlát. Ha egyik se megy, akkor kezdjetek hozzászokni a remeteséghez.
2018. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénz nem megoldható....kondi terem talán de nincs motivációm
2018. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Addig probalkozz, amíg lehet. Amíg van hozzá életed. Utána már nem tudsz...

A lényeg az, hogy Te megpróbáltad...

Jobb abban a tudatban élni, mit hogy otthon a sötét szobában igyad a wiskeyit valami orosz rappet hallgatva

2018. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányként válaszolva tényleg nincsen annyi esélyetek, mint valakinek, aki jól néz ki. Szerintem dobhat rajtatok, ha jó a stílusotok, van humorerzeketek, kedvesek vagytok és figyeltek a lányra, van akinek ez is számít. Ja és ne legyen túl magas az elvarasotok nektek sem. Remelem segítettem
2018. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zacskóval a fejeden...
2018. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!