Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne ráírnom?

Érdemes lenne ráírnom?

Figyelt kérdés

Eléggé komplikált az ügy, de próbálom röviden megfogalmazni. Én egy 19 éves srác vagyok, az illető pedig 20 éves srác. Egy suliba jártunk, kb akkor beszélgettem vele először amikor 9. osztályos voltam, szimpatikusnak tűnt. Egy darabig ez így is volt, amikor kb 10. osztályban összevesztem vele, mert szerinte idegesítő vagyok, onnantól nem beszéltem vele, csak a hugával, akibe szerelmes is vagyok. Nem tudom hogy emiatt-e, de mégjobban berágott rám, és elkezdett a suliban verbálisan szekálni: Bu*i, stb.


Én idén érettségiztem le, a lánnyal még mindig beszélek, bár csak baráti viszonyban vagyok vele. Viszont a sráccal volt egy értelmes, rövid beszélgetésem a suliban, és csak a haverjai körében szekált.


Változtam ezalatt a pár év alatt, komolyabb lettem. Érdemes lenne ráírnom?



2018. júl. 20. 01:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy hasonló stílusunk van (emo).
2018. júl. 20. 01:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Szeretnél vele összebarátkozni, vagy rajta keresztül közelebb akarsz kerülni a hugához? Mi a célod?
2018. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátkozni csak. Arra gondoltam, jó lépés lenne ha kérdezgetném az ex barátnőjéről, mivel mostanában beszélgetek vele, és mindketten bejövünk egymásnak.
2018. júl. 20. 01:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, vesztenivalód nincs :) Lehet, hogy azóta ő is lenyugodott és újra nyitott lenne a barátságra
2018. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem egyértelmű, hogy nem szereti a piócákat, AZÉRT kerül?


Legyen már benned önkriktika és szállj már magadba.


Nekem is volt ilyen nyomulós ismerősöm, összekerültünk iskolai feladatnél, aztán már azt hitte, nagy haverok vagyunk, holott engem aztán tök nem érdekelt a közös munkát leszámítva.

2018. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: vegyél be egy Xanaxot és feküdj le aludni :)
2018. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Wow. Ez azért durva volt :D. Nem tartom magam piócának, mivel nincsennek nagyon barátaim. Azonban ez nem azért van mert annyira nyomulnék rájuk vagy ilyesmi, szimplán csak különc srác vagyok, nem azok érdekelnek amik őket, stb.
2018. júl. 21. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
MI a célod ezzel? Össze akarsz barátkozni vele?vagy rajta keresztül akarod a húgát megszerezni? Miért fontos ez neked?
2018. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!