Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Legalábbis ezt tapasztalom...mindenhol.

2018. dec. 21. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennek rengeteg oka lehet. Amíg nem írod le, hogy mi történt, addig csak találgatni lehet, mert ez alapján nem lehet tudni, hogy mi lehet a gond.
2018. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én sem kellek senkinek, fiatalabb koromban sem kellettem. Csúnya vagyok, emellé pedig rossz személyiség társul, az egyre kevesebb élő rokonságon kívül nincs más emberi kapcsolatom az életemben.
2018. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Úgy imádom az ilyeneket, semmi konkretumot nem kapunk 😂😂

Nem ismerlek, így nem tudom, hogy mi lehet a baj. Nem hiszem, hogy a kulsod lenne, hiszen az relatív, és elég kicsi esélye van, hogy senkinek ne tetszedjél. Sokkal inkább sztem belül kellene keresned a hibát. Próbáld meg kitalálni, hogy mi az amit nem szeretnek benned mások. Lehet túl csendes vagy, lehet túl hangos.


Én szívesen segítenek, de sajnos nem igazán tudok ennyi infóval

2018. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
mert telített a piac, és a mai világban ki kell tűnnöd valamivel, hogy eladható legyél, különben könnyen unalmas kategória leszel sajnos
2018. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Úgy ahogy #4-es írta sajnos:(
2018. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy zsíros és / vagy ocsmány, akkor tutira kellesz valakinek ha kimozdulsz otthonról és ismerkedsz (bárhol).
2018. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
Lehet h azert mert csunya vagy, vagy buta, vagy eretlen, vagy idegesito, vagy akar csak siman nem találtad meg meg azt az embert.
2018. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!