Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval gyors hattersztori. Kb fel eve vagyunk legjobb baratok. Rengeteget beszelunk , suliban is mindennap latjuk egymast es meg minden mas ami tipikus szoros fiu lany baratsagra jellemzo.

Szerintem van rá esély , kicsi , de lehetseges, hogy o is maskepp nezzen ram. A lenyeg es a kerdesem igazabol az lenne hogy hogyan tudnam atalakitani a csak baratsagot kicsit flortolosebbe es hogy kialakitsam a szexualis feszultseget koztunk, anelkul hogy tul egyertelmu lenne es feltuno? Bulikban mindig nyomul meg ilyesmi de ennek az oka lehet csak a pia meg hogy fiubol van..Hogy erjem el hogy ne csak baratkent nezzen ram? (Egyikunk sem csunya, sot.. , szoval nem hiszem hogy a kulso a friendzone oka, egyszeruen csak sosem volt tobb) Hogy erjem el hogy a szilveszeri buliban megcsokoljon?


Fiuk velemenyet is szivesen varom hogy miert alakul ki egyaltalan valakiven a friendzone egy lannyal szemben, mik az okai amiert nem tobb?



2018. dec. 18. 00:26
 1/7 Steve G. Paul ***** válasza:
100%

Leginkább azért, mert nem tetszel neki . Nézz tükörbe (nem bántásból, de tényleg, mármint objektíven) és ha mások szerint is jobban néz ki mint te akkor kicsi az esélyed. Szerintem.

De van az a sörmennyiség ;)

2018. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Velemenyem szerint tolem sokkal kevesbe szep lanyokra is mondta mar hogy tetszenek neki, teljesen hasonlo karakteru csajok jonnek be neki mint en , es nincs sok kulonbseg a kinezetunkben ha mondjuk ilyen pontozas szeruen nezzuk
2018. dec. 18. 00:50
 3/7 Steve G. Paul ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ember elfogult magával szemben. Úgyhogy sajnos a "véleményem szerint" nem nyomós sajnos.


Tegyél fel valahova egy képet (kettőt) es megszavazzuk ;)

2018. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos van benne igazsag amit mindassz, de velemenyem szerint a legtobben nem latjak olyan jonak magukat mint amilyenek, ugyhigy ezzel a reszevel nem ertek egyet
2018. dec. 18. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol mert szep vagy o nembiztos hogy akar is toled valamit. Lehet hogy baratkent vagy testverkent tekint rad mert jobb vagy neki ugy. Ha pasan fog megcsokolni arra ne adj semmit mert olyankor mindegy csak legyen valaki. Ha akar valamit azt jozanul fogja tenni ha viszont nem ad eggyertelmu jelet akkor ez a veszett fejsze nyele.
2018. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy szerintem nem akar semmit, de volt már velem hogy több éves fiú-lány barátságnál (egymásnál alvás egy ágyban, teljesen elkülönülve, szinte lelki társ szintű kapcsolat) kiderült hogy a srác sosem gondolt rám barátként, szóval sose lehet tudni.

Csinálj valami olyat ami kizökkenti őt a friendzone-ból, pl buliba vegyél fel valami szexit, viselkedj nőiesen, (ha akarod és illik hozzád a mindennapokra) rúzsozd ki a szád, ilyesmik.

Szerintem sok fiú rámozdulna a lánybarátjára, ha úgy adódik próbáld flörtölve oltogatni :)

2018. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az x-edik kommentelő; aki azt írta, hogy ha részegen csókolja meg akkor az nem igaz, ha részegen csókol meg/vall szerelmet, akkor is lehet igaz. Az én sztorimat el is mesélem, na szóval én fiú vagyok, buliban voltunk, mondhatni Kínáig leittam magam, semmire nem emlékszem csak, hogy szerelmet vallottam a mostani barátnőmnek, ő erre azt mondta, hogy ha holnap elmegyek a házukhoz, viszek egy rózsát és megcsókolom, akkor elhiszi. Másnap pizsamában full másnaposan felszálltam a buszra (nyár volt, csak egy sort szerű gatya volt rajtam, semmi más) elmentem, vettem egy CSOKOR rózsát és elindultam hozzá (az ajtó nyitva volt, gondolom várt) mosogatott, én pedig beosontam, rátettem a kezem a vállára, átadtam a csokrot, megcsókoltam, aztán pedig 🔞🔞. Azóta együtt vagyunk❤
2019. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!