Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lett vége a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége a legjobb barátommal való kapcsolatomnak. Ti hogyan próbálnátok meg elengedni?

Figyelt kérdés
Szóval. A legjobb barátommal egy éve ismerkedtünk meg, és szinte azonnal jóba lettünk. Nem kellett sok idő és legjobb barátok lettünk. Egész évben szinte össze voltunk nőve. De idén valami elromlott. Ő szinte mindig mással volt és engem ez nagyon bántott, sajnos sokszor vitáztunk emiatt. Volt itt minden, vita, hazugság, féltékenység mindkettőnk részéről. És ez a dolog egy szép napon kirobbant, és azóta nem beszéltünk élőben. Csak messengeren irogattunk néha. Egy nap azt mondta hogy már nem tart a legjobb barátjának. Én összetörtem, mert nem értettem. Aztán pár nap múlva jött a második csapás, közölte hogy már azt sem akarja hogy barátok legyünk. Egy osztálytársam hülyeségeket mondott neki amiket en soha ki nem ejtettem a számon. És ő inkább hitt neki mint nekem. Megint nem beszéltünk egy darabig, de ma én elkeseredésemben írtam neki hogy fog e változni a helyzet. (egyátalán nem beszélünk élőben, és mivel egy baráti körünk volt onnan én kiestem) Azt mondta hogy egyenlőre nem gondolja. Én továbbra is imádom őt (mint barát persze) és nagyon fáj hogy nem beszélünk suliban meg sehol. Úgy kerül mintha leprás lennék. Én szeretném megoldani a dolgot, de sztem esélytelen. Próbálom őt elengedni de nehéz. Nagyon nehéz. Bánt hogy már lehet hogy más a legjobb barátja, bánt hogy tönkrement a dolog. Van vmi ötletetek hogy hogyan tudnék túllépni rajta? Rajta kívül a suliban nagyon nincsenek barátaim. Sulin kívül vannak persze, de ugye hát napjaim 60%-át a suliban töltöm. És egyenlőre nagyon nagyon hiányzik. Ő már továbblépett én úgy látom. Én viszont még nem tudom elengedni. Tudtok vmit amitől könnyebb lesz? 😢 Meg szerintetek próbáljak meg nyitni a baráti kör többi tagja felé vagy hagyjam a fenébe? Minden választ nagyon köszönök ❤️

2018. dec. 3. 19:08
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt egy nagyon csúnya veszekedésem egy barátnőmmel anno, én akkor a másik oldalon álltam valamilyen szinten, hiszen végül én ignoráltam, viszont én rettenetesen megbántódtam akkor (bonyi helyzet volt). Azt tudom tanácsolni, h írj neki neki egy üzenetet, ahol őszintén leírod, h mi történt, te hogy érzed/érezted magad, stb. ha nem olvassa el, vagy továbbra sem érdekli, akkor sajna nem nagyon tudsz mit tenni, ha erőlteted, akkor sem lesz jobb. Sztm teljesen nyugodtan közelíthetsz a többiekhez, ha te nem tettél semmi rosszat, akkor nincs okuk haragudni rád, vagy nem beszélni veled. Ha mindez nem segít, akkor sajnos sok mindent nem tudsz tenni, próbálj meg nyitni mások felé.

Én nagyon szurkolok, remélem, h minden rendben lesz, rendben leszel. Tudom, hogy mennyire fáj, de minden okkal történik.

Sziaszia 💕

2018. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha jó ember vagy akkor az emberek veszítenek el téged és nem te őket ezt tartsd észben.
2018. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat ❤️
2018. dec. 4. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!