Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap ismertem meg egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ismertem meg egy lányt és nagyon megkedvetlem DE tegnap hirtelen nem írt vissza és már ma sem ír. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Tönkrement egy egy napos levelezőkapcsolat? Hát azt hiszem, ezt sosem fogod kiheverni.
2018. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kivezéreltek 1-2 nap alatt de most még itt van a fejembe és bánt egy picit ezért szeretném valahogy elterelni a figyelmem
2018. dec. 23. 14:36
 3/10 A kérdező kommentje:
*Kiheverem* tudom ez nem egy nagy tragédia hogy már szörnyűség de nekem rosszul esik
2018. dec. 23. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak dolga van ...
2018. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress más beszélgető társat ha annyira unatkozol. Az általad tegnap megismert lány meg írhat még, de ez nem valószínű már.
2018. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyél bölcsebb, mint tegnap voltál - és lásd be tévedésed!.

Tévedtél, amikor azt hitted, ha te megkedvelted már az első napon, akkor ő is téged!

Attól, hogy te első beszélgetés alapján megkedvelsz valakit, lehet, ő ugyanazon beszélgetés alapján utált meg téged.

.

Egy napos 'ismeretség' nem lehet olyan mély, hogy feledhetetlen legyen.

Te sem 'nem feledni' akarod, hanem nem akarsz magadban csalódni, hogy többet beszéltél bele egy, csak írásos ismerkedésbe, mint amennyit az valójában jelent.

2018. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
úristen még itt tartasz? komolyan? Hát rádunt és nem érdekled, csak a lelki szemetesládája voltál te meg azthitted, hogy majd valami lesz :D jézusom, gyorsan szokd ezt meg hogy ezlesz mindig!
2018. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerős tesó, eddig óránként írt most meg offol...
2018. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na mindegy elmentem egy programra és eltudtam felejteni pár órára, most meg már annyira nem érdekel.
2018. dec. 23. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vissza írt?
2019. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!