Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőim kezdenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőim kezdenek elhanyagolni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen elhanyagolnak, nem hívnak sehova és mindig egymásközt beszélnek meg mindent engem kiközösítve. Szerintem párszor már beszéltek is ki... mit csináljak?

légyszi normális válaszokat;)



#legjobb #barát #barátnő bff elhanyagol kiközösít
2018. dec. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a legjobb baratnoid.nem azert hanyagolnak el meert nekik vam baratjik neked nincs?es van kozos temajuk? Keress akkor masokat ha harmadik kereknek erzed magad... nem szep dolog kibeszelni . Csuny dolgot tettek. Sajna ha 3 an vannak az 1 ik mindig ugyerzi elhanyagoljak.nem jo 3 an lenni legyetek 4 en akkor
2018. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy keress nornalisabb lanyokat.... amugy hany eves vagy?:)
2018. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lazy Lover ***** válasza:
Ezek nem a legjobbak.... keress normális barátokat
2018. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen "haverjaim" voltak régebben de megszakítottam velük már minden kapcsolatot, ma már szóba sem állok velük, neked is ezt ajánlom! És azóta van egy igaz barátom is!
2018. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!