Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne összehozni őket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne összehozni őket?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban van egy fiú meg egy lány, akiket kb mindenki shippel, és annyira cukik lennének együtt.

Mindketten zseniális egyéniségek, hasonló a humoruk,okosak, szarkasztikusak és kicsit idegesítőke.

A fiú 17, a lány három évvel fiatalabb.



2019. jan. 2. 11:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon aranyosak, tehát amikor beszélgetnek tökre megvan nekik a közöshang, és a multkor is ott ültek és nevettek, és annyira cukik voltak.❤❤
2019. jan. 2. 12:01
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt majd ők eldöntik,ha szerelmesek akkor majd ha érzik összejönnek,viszont ne eröltesd szerintem rájuk. Lehet hogy nem esik jól nekik (nemtudom milyen a viszonyuk) :D
2019. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Baráti viszonyuk, van szerintem nem is tudják hogy shippeljük őket.
2019. jan. 2. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy aranyosak-e együtt, azt hadd döntsék el ők, ne a barátaik!

F.

2019. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Mi a f... az a shippelés? Hova hajóztok? (magyarul nem lehet? Annyira szánalmas...)
2019. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

5-ös ez egy egyszerű kifejezés. Magyarul nem hangzik jól v nem turod annyira kifejezni ennek a szónak a jelentését. Attól még nem szánalmas h te egyszerűen nem tudod h mit jelent a shippelés.

Bon, de a kérdésre térve, szerintem nem jó ötlet, h önszorgalomból kerítőset játszatok. Ha ők úgy érzik, valszeg össze fognak jönni. A legtöbb, amit én tennék, h idegesíteném őket h milyen cukik együtt, hasonlók. Just the right amount.

2019. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Bocs, de ez akkor is primitiv, a crush, friendzone es hasonló kifejezésekkel együtt. Minek vagyunk magyarok, ha nem úgy beszélünk?
2019. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Szóval ha magyar vagy csakis magyarul beszélhetsz? Amiket felsoroltál gyakran használt kifejezések fiatalok körében. Nem csak Magyarországon, szinte mindenhol. Miért lenne ez primitív vagy szánalmas?
2019. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de azt hiszem egy kicsit eltértetek a témától.
2019. jan. 3. 12:16
 10/10 anonim válasza:
külön külön meg kell kérdezni őket , nyiván nem úgy hogy levágják, azt hogy mi a véleményük a másikról viszont ha 17 éves fiu lennék egy 14 éves lányt nem biztos hogy birna az idegrendszerem xdd 14 éves korban még nagyon gyerek az ember... mondjuk 17 évesen is. szerintem felesleges erőltetni a dolgot, lehet adni jó helyzeteket alájuk , de szerintem többet felesleges, mert vagy van szikra vagy nincs . az esélyt meg lehet adni nekik sok ízben , viszont ez csak annyira biztos mint a magyar forint ...
2019. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!