Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem vagy nem éri meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

Októberben voltam dolgozni egy sporteseményen és ott megismertem egy embert. Nagyon jóban lettünk és hát volt egy nem kicsi szimpátia közöttünk.

Csak történt 1x az, hogy nrm tudta időben leadni az anyagot (újságíró) és egx ilyen hatalmas dührohamot kapott. Én éppen akkor mellette voltam és próbáltam segíteni neki, de ő meg elküldött hát melgebb éghajlatra. Hát el is mentem.

Rosszul esett de másrészt értettem, hogy csak dühös volt. Aztán a nap végén találkoztunk újra és hát bocsánatot kért szóval kb úgy hogy majdnem térden állt, de utána hirtelen valami rájött és megcsókolt.

Ezzel nem id volt semmi baj azt kivéve, hogy szerintem kicsiz kanos volt szóval ha nem állítom meg ott helyben minden megtörtént volna..

Másnap féltem találkozni vele de ő meg egész nap keresett és végül megtalált és így szólt, hogy neem lenne e kedvem felmenni ma este hozzá és hát, mondtam, hogy nem és ekkor így megfogott a derekamnál és mondta, hogy ugyan te is akarod... Éss itt kicsit kiakadtam meg meg is ijedtem és gyorsan elmentem.

Másnap újra bocsánatot kért és stb..

Most meg ugye azóta nem beszéltünk, de most meg új év van és gondolkoztam felköszöntsem e...



2019. jan. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szerintem nyugodtan
2019. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki, csak ne írd bele, hogy hát.
2019. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon necces. Esetleg Facebook-on írhatsz neki, de ha személyesen akarod felköszönteni, akkor én azzal nagyon óvatos lennék a helyedben.
2019. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!