Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapon óvodáskorú lánygyermek...

Nőnapon óvodáskorú lánygyermeket is felköszöntsem? Hány éves kortól illik?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én őt gyereknapon köszönteném fel.

Neked a lányod, nem egy nő. Ráadásul még kislány. Nem nőként kell kezelni, hanem kisgyerekként. Legalábbis szerintem.

Gondolom, a feleségedet sem köszöntöd fel gyereknapon, pedig ő is valakinek a gyereke.

2018. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ha az anyuka kap, adj a kislánynak is egy apróságot. Nálunk többnyire 2 cserép kankalin volt a nőnapi ajándék, amit ki lehet ültetni a kertbe, a kislányom is örült neki, segített locsolni.

Ha mást szeretnél, nem muszáj virágot, óvodás kislány örül egy gumis karkötőnek, hajcsatnak, szép ceruzának a kedvenc mesefigurájával.

2018. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Igen. O tiszta szivbol fog orulni egy szal viragnak. Neked semmiseg, viszont egy gyermeknek bearanyoztad a napjat. Megeri!
2018. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
A lányodat még jóhogy! Vegyél neki valami igazán csajos ajándékot, mondjuk egy Cosmopolitan magazint, egy sminkészletet, vagy menjetek el együtt plázázni, Bershkába, Zarába, biztos értékelni fogja a kis nő! ;)
2018. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 HaEv válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Bár nem írtad, úgy is lehet érteni, hogy a lányodról van szó.

Amennyiben ez így van, tudd meg, hogy a lányok olyan férfit választanak párnak, amilyen az apjuk. Ha azt szeretnéd, hogy a lányod olyan férfit válasszon, aki tiszteli őt, akkor jó, ha ezt a tiszteletet te tanítod meg a lányodnak, és erre ez a nap egy kiváló alkalom. Nem biztos, hogy sokat fog belőle érteni, de érezni igen! Aznap ő lesz a legelbűvölőbb mosolyú lány a Földön.

2018. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, egy óvodáskorú kislányt, marhaság nőnapon felköszönteni.
2018. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy is gyerek még. Ugyanúgy nem nő, ahogy egy óvodáskorú kiskrapek sem férfi.
2018. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Sose túl korai elkezdeni!
2018. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én gyerekkoromban a művirág volt a menő, legalábbis a rokonságban. Mindig kaptam apukámtól és a nagybátyjáimtól. Komolyan mondom a szülinapi ajándékoknak sem örültem annyira, mint azoknak. Mire kiment ez a művirág őrület lett egy nagy csokorral, mamámnál száműzve. Tényleg hihetetlen örömet tud okozni.

Egyébként nálunk a lányok felköszöntése olyan természetes dolog, mint a locsolkodás. A fiúk akkor kapnak ajándékot.

2018. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férjem ugyanúgy ad a 6, 5 és 2 éves lányainknak 1-1 szál virágot, mint nekem. Apukámtól, apósomtól, nagyapámtól is kapnak. Sőt az oviban is kapnak, csoportpénzből 1-1 szál virágot.

Én is kaptam, amikor gyerek voltam.

2018. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!