Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felköszöntsem? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felköszöntsem? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki tetszik, de nincs köztünk semmi, csak néha beszélgetünk. Ildikónak hívják, 10-én lesz a névnapja. Arra gondoltam, hogy valahogy jó lenne felköszönteni, biztos örülne neki, de nem akarok tolakodó lenni, úgyhogy lehet, h csak szóban köszönteném fel. Vagy szerintetek ajándékot is adjak neki?

2016. márc. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még nincs köztetek semmi, esetleg egy csoki. Ha nagyon romantikus akarsz lenni, akkor egy szál a kedvenc virágából. (Attól tuti odáig lesz érted.)
2016. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát most suliba ne cipelj sztem virágot, egy csokit adsz neki, bőven elég, szép és kedves gesztus
2016. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neeeehogy elrontsd, virágot :) virágot mindenképp :)) ha tetszik annyira, akkor megéri neked azt a virágot "cipelni" :)
2016. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!