Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki azt hogy össze akarok vele jönni?

Figyelt kérdés
Egy buliba smároltam egy lánnyal és azóta beszélgettünk és találkoztunk is. Mikor találkoztunk a buli után akkor is smároltunk. Ő nem tudja hogy együtt vagyunk vagy nem mert nem kérdeztem tőle! Mit mondjak/kérdezzek tőle ? Mert az hogy "leszel a barátnőm?" elég cinkesen hangzik :D

2019. jan. 3. 01:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Elírtam. Ő nem tudja hogy együtt vagyunk mert nem kérdeztem meg tőle!
2019. jan. 3. 01:46
 2/6 anonim válasza:

Kérdezd meg hogy "most tulajdonképpen mi is van közöttünk?". Vagy valami ilyesmit és úgy is kifogtok lyukadni oda hogy akkor jártok e vagy nem! :D

Sok sikert!

2019. jan. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thoughtful ***** válasza:
Miért hangzik cikisen? Nincs vele baj es ne kerdezd meg h mi van köztetek ez olyan mintha te várnád el tőle h kimondja h jartok es az gaz ..
2019. jan. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Smároljatok harmadjára is.

Ez kicsit kockázatosabb verzió.

De ez izgalmasabb is, mert te vagy a férfi, és megmondod, hogy "Mi mostmár együtt vagyunk"

Eldöntötted, mert akarod, azt a nőt, és a dominanciád miatt, tetszeni fog a határozottságod.

Simán belemegy. 25/F

2019. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő nem tudja, hogy együtt vagytok... Szerintem nem tudja ő sem, hogy hányadán áll veled.

Minél többet vagytok együtt, és beszélgettek, megfogod a kezét, és úgy sétáltok, annál inkább egyértelmű lesz, hogy összetartoztok. Szerintem.

De ha tisztázni akarod, akkor megkérdezheted, hogy "Van barátod?" - és ha azt mondja, hogy nincs, akkor mondd, hogy "szerintem van"- vagy valami ilyesmit. Ha meg azt mondja, hogy "van" - mondhatod, hogy "Remélem, én vagyok az" ...

2019. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


"Ő nem tudja hogy együtt vagyunk mert nem kérdeztem meg tőle!"

Ezt nem érteni... Mit nem tud a lány? És te mit tudsz, amit Ő nem?

A #2,3,5"tantótanuló" válaszadó válasza teljesen helyénvaló.

A #4-hez megjegyzésem:

1. Mitől lenne kockázatosabb?

2. "Mi most már együtt vagyunk, HA TE IS AKAROD!" Így teljes

3. Ha Te eldöntötted, bírd rá, hogy Ő is döntsön. És ne ess kétségbe, ha nemleges választ ad erre. (Mármint, hogy még nem döntötte el)


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!