Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy nem akarok többet puszta barátságnál? 16F

Figyelt kérdés
A sulimban van egy lány az évfolyamomban aki folyton enegem nézett már vagy két éve. Később beszélgettünk, jobban megismertük egymást. Aztán egy fél év múlva barátok lettünk. Mikor barátian megölelem akkor mindig próbál magához szorítani. Ez nem zavar annyira csak, hogy én nem akarok puszta barátságnál többet. Néha pedig elég erősen mondogatja, hogy már barátnőt kéne szereznem és olyankor észre veszem, hogy nagyon magára tippel. Néha napján csak úgy random kikérdezi a véleméneny, hogy holnap mit vegyen fel. Mi az a ruha darab ami nekem bejön. Egyébként ez eléggé női téma, de mivel mindig olyan cuki velem így készségesen válaszolok neki. Vagy néha csak random momentumokban mindenki előtt megölel. Egyébként egy nagyon kedves, segítőkész, aranyos, szép és okos lány tele célokkal és határozodtsággal. Pont emiatt nem akarom megbántani. Ugyanis nem akarom egy lány szívét összetörni. Még rosszabb nem akarom, hogy a barátságunk véget érjen. Ugyanis nagyon megértő velem. Ha valami problémán van neki tuti, hogy eltudom bármikor mondani.
2017. dec. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd hadd csinálja! Nekem is volt hasonló helyzet és elmondtam neki... Onnantól kezdve már egyáltalán nem ugyanaz. Ha meg rákérdez hogy akarsz e többet akkor mondd el neki. Kedvesen.
2017. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is voltam ilyen szituációban és sajnos a barátságunk bánta...de nem akartam, hogy rossz legyen neki, így inkább megszakítottam minden kapcsolatot...lehet én döntöttem rosszul, de tényeg sosem tudtam volna úgy szeretni őt igazán, így meg csak hiú reményeket keltettem benne...Szóval nem tudom, szerintem, ha úgy érzed, vagy olyan lesz a téma mondd el neki...aztán majd megbeszélitek, hogy ő hogyan látja a dolgokat...bár valószínű, hogyha neki rossz is, lehet így is fontosnak tartja majd a barátságotokat...ezt nektek kell eldöntenetek.
2017. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy lehet megkéne próbálni. Ha pedig nem áll majd össze a kép akkor meg újra barátság. Nem akarom a barátságunk végét. Azt sem én sem ő nem bírná. Ráírok, hogy van kedve ma sétálni és akkor letisztázunk mindent. Szurkoljatok!
2017. dec. 29. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt azóta? Megtudhatjuk?
2018. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Összejöttünk és most boldiogan élünk. Nagyon örült mikor elmondtam neki, hogy lehet több barátságnál. Azóta pedig életem legboldogabb időszakát élem.
2018. márc. 8. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű. Gratulálok és további sok boldogságot!
2018. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!