Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem akarok hozzájuk elmenni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt. Legtöbbször nálunk van de azért én is voltam már náluk többször. Annyira furcsa ott minden, és nem tudom megszokni az ottan szokásokat..Pl 2 szobájuk van ahol velem együtt 6an vannak. Mi az öccsével vagyunk 1 szobában.. egésznap bent kell punnyadni egy kis lukba 3man, max az udvarra tudunk kimenni vagy át a másik szobába.. reggelit, ebédet, vacsorát a szobába kell megenni. Nagyon összebújni se tudunk, mert soha nem vagyunk kettesben.. 1x 2x mentünk el együtt zuhanyozni de utána szóltak a barátomnak, hogy többet ilyet nem szeretnének. Meg semmiről nem lehet náluk beszélni.. Általában kussban én a telomat nyomkodom ő meg gépezik.. tv sincs.. végig kussba vagyunk erre jön az apja ha éjszaka valaki műsorozik mehet ki... (éjszaka meg se szoktunk szólalni) meg ha van kaja soha nem jut.. mindig megeszik nekem meg marad egy kis maradék. Mindig én vagyok ott az utolsó. Meg multkor nálunk volt a barátom és hivta anyukáját, hogy ideért erre az apja rámírt. Most nem írom ki mit írt, mert azonnal törölnék a kérdésem a sok trágár szótól.. De mindig ilyen a stílusa. Meg jön be egy szál fecskébe hozzánk fingani..múltkor kint állok, hogy köszönjek el tőlük erre bevágja a kocsiajtaját és elmegy.. elköszönni se tudtam az apukájától, aztán barátom kérdezi elköszöntél apumtól? Nem tudtam bocs.. de még tudnék mesélni..
2017. júl. 31. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet baja van az apukájának velem? Nagyon furcsa velem. Hol tök jó fej hol nagyon bunkó velem. De tényleg.. nem lehet rajta kiigazodni.
2017. júl. 31. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen előszokott fordulni, hogy az ő családja úgy viselkedik ami számodra sok, sőt ez szerintem mindenki számára az lenne. Gondolom, úgy érzed magad mint akit nem bírnak, semmibe vesznek holott te erre nem adtál semmi okot. Kicsit..nem is tudom milyennek mondjam a családját. Szerintem az a legjobb ha valahogy elmondod a barátodnak szépen és tapintatosan hogy te nem szeretsz náluk sok időt tölteni, mert kellemetlenül érzed magad. Lehet ő sem érzi annyira komfortosan ott magát. Ha viszont nem mondod el neki őszintén mi a helyzet lehet azt hiszi vele van a baj. Az őszinteség a legjobb megoldás.
2017. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha elmondanád ezeket? Két év után már lehetnétek olyan viszonyban. Én nagyon elgondolkodnék, hogy folytassam-e a kapcsolatot valakivel, akinek ilyen ősei vannak.
2017. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátod komolyan nem ad neked kaját és nem véd meg?!?! Hát ez nagyon gáz! El gondolkodnák a helyedben!
2017. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez durva..

hát sztem ennek vessél véget.. :/

2017. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg durva, de ez miatt ne szakíts vele, ahogy az előzőek írták...

Mondd el neki amit itt, hogy nem tudod megszokni, úgy érzed, hogy nem szeret az apja ezért nem szeretnél feszültséget okozni stb.stb.

2017. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!