Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam elenged ottaludni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukam elenged ottaludni a barátommal, de anyukám nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 leszek pár hónapon belűl a barátom pedig 1 hónap múlva 18. Azt kaptuk karácsonyra a barátom édesanyjától, hogy ketten menjünk el wellnessbe. A barátom eztmeglepiként akarta nekem előadni ezért a hátam mögött megkérdezte az apukámat, hogy elengedne-e. Apukàm igent mondott mivel 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, már elég jól ismerik egymást. Viszont amikor anyukam ezt megtudta kiverte a balhét , hogy én nem mehetek sehova. Közben ugye a barátom szervezkedett a hátam mögött a nővéremmel is. Ő azt akarta, hogy a wellness napján reggel tudjam meg, hogy hova megyünk, de anyám elszúrta ugyanis felhívott egyszer, hogy nem mehetek el semmilyen wellnessbe a barátommal ottaludni. Mostmár tudom a meglepetést nyilván és holnap mennénk el ketten. Ugye már nem lehet visszacsinálni hiszen elég sok pénz volt meg megmondva az őszintét nem is akarom, mert szeretnék elmenni. Erre anyám elkezdte, hogy jó innentől a te döntésed és hogy egy lányban kéne lennie tartásnak meg, hogy csalódik bennem stb stb. Most nem tudom mittegyek hiszen a barátomat semmiképp sem szeretném megbántani illetve az anyukájának is biztos, hogy nagyon rosszul esne, hogy mi milyen bizalmatlanok vagyunk felé. Illetve nővérem és apukám is teljes gőzzel mondják, hogy igenis menjek el. De anya?? Olyan helyzetbe hoz, hogy nagyon rossz és ezért kérdezem a véleményeteket, hogy ti mit cselekednétek a helyemben illetve , hogy mi a véleményetek anyam reakciójáról?

Köszönöm!!



2019. jan. 4. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Menj el, anyád majd lehiggad. Pláne ha 1-2 hónap múlva nem jelented be, hogy terhes lettél. Szokni kell neki is, hogy felnőttél.
2019. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazt tudom írni, mint az első. Menj el, majd lehiggad.
2019. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Menj el, ha faterod melletted van, nagy baj nem lehet. A muter meg majd megszokja az új helyzetet.
2019. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképpen menj el, jó mulatást! :) Párod anyja szuper nő.

Anyukád nem is lakik veletek?

2019. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Menj el és érezd jól magad! Barátod anyukájának meg hatalmas Respect innen messziről is!

Anyukád miatt meg ne aggódj. Majd megbékél.

2019. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
A pénzben nincs rokonság. Ha már ki lett fizetve, nem számít ki mit mond.
2019. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2019. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért próbálj meg beszélni előtte anyukáddal, ne szó nélkül menj el. Kiskorú vagy így csak apád engedélye nem teljesen elég. És azért még mindig csak 16 vagy, így részben érthető is anyukád reagálása mivel a barátod is gyerek még. Azért nehezebben emészthető, hogy 2 gyerek elmegy wellnessezni mégha cuki ötlet is. Beszéld meg anyukáddal normálisan.
2019. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira koszonom a valaszokat nagyon jo, hogy ennyien valaszoltatok ilyen rovid idon belul. Nagyon jo, hogy sokan aztmondjak, hoghy menjek el, de igazabol az utolso valaszolo gondolkodasat is megertem hiszen szerintem anya is valami ilyesmi modon jartatta az agyat. Vegul sikerult anyukammal lebeszelni ugyhogy elmegyunk. :)))
2019. jan. 4. 14:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Es igen a barratom anyukaja tenyleg egy szuper no:))
2019. jan. 4. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!