Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a baratommal, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal, es mindenki megutalt! Mit csinaljak? 😎

Figyelt kérdés

Elvesztettem az osszes baratom, senkivel nem vagyok mar joba, kibeszelnek, amikor megyek a folyoson beszologatnak. Mit csinaljak? Nagyon bant, sokszor sirok ez miatt, szorongok.

Hogyan tudnek ujra baratokat szerezni?

Es az hogy miert szakitottunk, szerintem nem tartozik senkire, de azert mert ugy ereztem hogy mar nem is szeret, es mostanaban csak bunko modon tudott velem beszelni.


2018. nov. 4. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
A napszemuveges emoji veletlen volt!
2018. nov. 4. 17:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért utált meg mindenki? Azért mert szakítottál a barátoddal? Az nekem elég furcsa lenne mivelhogy ez teljességgel a te döntésed.

Egyébként én a helyedbe megpróbálnék kibékülni a régiekkel. Nem tudom hány éves vagy, de ha általánosba jársz, s ez az utsó éved, akkor meg örülj, jövöre ugyis új emberek vesznek körül.

Egyébként ismerkedni szinte bárhol tudsz. Akár itt is. Betársulhatsz baráti körökbe. Ha vagy elég idős mehetsz bulikba, ott is ismerkedhetsz...egy csomó lehetőség van

2018. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyi miatt megutáltak a barátaid, akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőlük. Mivel a tini kategóriában van a kérdésed, gondolom még fiatal vagy, szóval ne aggódj, találsz majd százszor jobb barátokat.
2018. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!