Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek idősebb fiúkkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek idősebb fiúkkal?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, fiúk csak 18-tól felfelé tetszettek eddig, szinte mindig csak egyetemisták, a korombeliekkel nem megy. Ötletek, hogy ismerkedjek? Huszonéves srácok, egy ilyen korú lánnyal akarnátok komoly kapcsolatot vagy csak egyszeri kalandnak lenne jó?
2019. jan. 5. 18:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

huszonéves? Azért meg ne őrülj már! :D Tudom hogy itt 15-18 körül nincs sok korunkbeli srác (ahogy lány se, egyáltalán) de attól még nem biztos hogy 16 évesen huszonévessel kéne lenned.. Ez hülyeség. Szerintem te is tudod miért. Tudom hogy sok a hülye és a trendi gyökér, de attól még lehetnek normálisabbak a korunkbeliek azért mert még nem találkoztál velük. Én se találtam még normális nekem való lányt, de azért mégse fogok átmenni a huszasokhoz pedig lassan 18 vagyok :D

Nehogy azt hidd hogy egy huszonéves komolyan venne. Sőt ezen az oldalon eddig huszonéves srácok 14 évessele akrtak lenni, és elhiheted nem fagyit enni meg "ölelkezni".

inkább vigyázz magadra és nőjön be a fejed :)

2019. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én 17évesen jöttem össze a 4 évvel idősebb barátommal. Már 5 és fél éve, hogy együtt vagyunk. Egy buliban találkoztunk először.


Járj egyetemi bulikba, ott ismerkedhetsz velük.

2019. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A huszonévest max 22-ig értettem.
2019. jan. 5. 18:17
 4/24 anonim ***** válasza:

WTF...

Akkor majd úgy keress fiúkat, hogy elöször megkérdezed hány évesek. Ugyanis a legtöbb 22 éves már végzős az egyetemen, ha 3 éves szakra járt és nen halasztott.

2019. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

16 éves lánynak a 22 nagyon sokallom. A huszár is. Szerintem a 18eves a felső kategória.

Persze kinek mi...

Egyébként szinte bárhol. De tényleg, mint ahogy az egyik válaszoló írta, valószínű kileszel használva. Nem attól lesz érett valaki, h mennyire idos

2019. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, én 18 leszek szerintem nekem 14-18 közöt megfelelő egy lány. Én is sokallom leírtam kb miért. Nem akarlak bántani ne érts félre csak na.. Nem neked való értsd meg. Vannak normális srácok 16 körül is. Bár én is ezzel etetem magam csak én nem fiut keresek :D
2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

19 vagyok,egyetemista,fiú.

Nagyjából illik rám a leírás szóval le tudom írni az én szemszögemből.

Én tudatosan 2-3 évvel fiatalabb lányt keresek mindig mivel úgy érzem vele vagyok "egy szinten",bár tudok nagyon felelősségteljes is lenni. A korombeli lányok vagy karrieristák itt az egyetemen,vagy a másik véglet... A lányok eleve gyorsabban érnek szóval szerintem így ideális is

2019. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Akkor megpróbálkozok még a korombeliekkel, de valahogy ők akarnak pont, hogy kihasználni folyton.
2019. jan. 5. 18:30
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj már ide, tudom milyen hülyék a srácok is. Tudom.. majdnem annyi vagyok mint te lassan 2 évvel vagyok idősebb csak. De akkor is mérd már össze magad vagy engem egy 22 évessel.. Látható és nem látható különbségek vannak. Mit gondosz jobb lenne egy 22 éves?

Nem értem a mai lányokat vagy macsó hülyegyerek vagy "érett pasi"...

2019. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne érts félre tudom milyen mikor 0-24 csak vágysz valakire akit ölelhetsz veled van szeret stb.. Szerintem nálam jobban senki se tudja milyen az amikor nem kapsz szeretetet csak gyűlöletet még ismeretlenektől is. De ez akkor se megoldás. Egyszerűen nem hozzád való, szinte felnőtt egy szinte még gyerekkel.. Érted.. Ennyi eszed csak van nem igaz? :)

Lány vagy neked könnyebb, majd rádír valaki normális is egyszer, valaki próbálkozni fog valakinek tetszeni fogsz, ahogy egy már visszafelé nem igaz, egy srácra mikor fog ráírni egy lány? Főleg ilyen depressziós senkire mint én? Soha! Akkor meg? Van még időd. Biztos vannak barátnőid családod, foglalkozz velük és örülj hogy legalább neked vannak :) Ezt tudom tanácsolni.

2019. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!