Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan/Hol ismerkedjek nálam...

Hogyan/Hol ismerkedjek nálam idősebb lányokkal?

Figyelt kérdés

A 20-22 korosztállyal könnyebben kijövök többnyire. Másrészt a korombeli lányok közül kb senki nem jött el ha randira hívtam, de a megismert néhány huszonéves lány közül egy kivételével mind szívesen eljött. Mondjuk nem lett egyikből se semmi... :D

Nem vagyok egyetemista és nem lakok egyetemi városban. Mondjuk Bp elég 'közel' van, akiket megismertem, ők is BP-i egyetemisták voltak. Csak épp tök random szituációk következtében ismertem meg őket, nem valószínű, hogy hasonlókba belekeveredek mostanában.

Nem mellesleg elég introvertált vagyok emellett tudományos beállítottságú, enyhén kocka, így hát problémás néha a közös téma is.

Ötletek?


2014. márc. 23. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóismétlésért bocs.
2014. márc. 23. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Prostibárban
2014. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Keress valami kocka csajt, olyant mint te vagy, ha közös az érdeklődési körötök van miről beszélni és könnyebb az egyensúlyt megtalálni. Esetleg nézz körbe a környezetedben, szórakozóhelyeken, haveri körben, esetleg netes társkereső oldalakon.

Randizz minél többet, az sem baj ha nem lesz belőle semmi, tapasztalat szerzésnek attól még jó és nagyobb az esély hogy kifogsz egy csajt. A lényeg hogy érezd jól magad.

De ez egy olyan téma, amiben biztos nem lesz egyetértés :D

2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!