Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nálam 3-4 évvel idősebb sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy nálam idősebb srác (3-4 évvel) és hát nagyon bejön nekem. Még soha nem beszéltünk csak láttam és hát szerintem elég helyes. A kérdés az lenne, hogy szerintetek hogyan kéne vele megismerkednem? Sajnos nem vagyunk egy baráti társaságba. Barátnőim azt mondták hogy írja rá faebook-on, de nem merek mert egy picit félek attól hogy azt fogja rólam gondolni hogy nyomulós vagyok. Nagyon kéne valami tanács (15L)

2015. júl. 5. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát veszteni valód nincs de ha nem lépsz semmit akkor meg úgyse lesz semmi úgyhogy szerintem kockáztass és írj rá :D
2015. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ismerősöd fbon, lájkold 1-2 képét vagy írd ki, hogy "valaki írjon vagy like és írok". Ha ír, nyert ügyed van. Vagy bökd meg, ha visszajön nyert ügyed van, ha rádír, hogy miért bökted meg, azt mondod véletlen volt.
2015. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kép lájk, írj rá nem nehéz

19/F

2015. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MA találkoztam vele, nem kettesben hanem ott voltak az ő haverjai meg az egyetlen közös ismerősünk. Nem beszéltünk egymáshoz csak néztük egymást, vagyis én azt vettem észre hogy néz és mikor visszanéztem pár másodperc múlva elrántottam a fejem mert kezdtem pirulni. Most barátnőmmel beszéltük, hogy ráírhatnák, de nem tudom igazából azt várom hátha ő fog-e íri. Szerintetek ráírja, ha igen akkor mit? Vagy várjam meg még ő jelentkezik?
2015. júl. 8. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!