Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjak ki teljesen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjak ki teljesen egy férfit az életemből? Az exemet

Figyelt kérdés
szóval még együtt vagyubk de már nem sokáig több lánnyal volt hosszú idő óta tudtam ezt, és ezért néha néhány hóbapot stakítottunk, letiltottam facrn aztán feloldottam aztán ő tiltott le és csináltam egy új facebookot és megibt raírtam... és miat így állunk, elég messze lakunk egymástól, ha minden jól megy nem is találkizunk, csak az kéne hogy még véletlen se menjek fel hozzá és ne is írjak neki. mert nem szabad nem engedhetem meg ezt magamnak, még a végén lennék olyan bolond hogy lefeküdjek vele, de nem akarom mert tudom hogy megbánnám, segítsetek hogyan tudnám őt kiverbi a fejemből és egy másik palival megismerkedni?

2019. jan. 5. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy felnősz...
2019. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória még mindig...
2019. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ez mitől nem felnőtt?
2019. jan. 5. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
jó akkor elrontottam a kategóriát bocsánat de attól még lehetne válaszolni
2019. jan. 5. 19:06
 5/9 anonim válasza:
31%

Másik palival... Társfüggő tetszik lenni? Nekem sose volt pasim, palim és társai..

58N

2019. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A Fb és más helyeken történő letiltás nem feltétlen eredményezi,hogy a másik nem tud kapcsolatba lépni velünk.

Egy határozott nem segíthet megoldani ezt a kérdést.

2019. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Te döntöd el, hogy kizárod.

Nem tudom, hogy mit tudhat ő, ami miatt így odavagy érte..

Mondjuk ez kicsit hajlik a zaklatás felé, hogy amikor letiltás után még keresi egyik a másikat... ezt azért gondold át szerintem.

Többszörösen megcsalt, bebizonyosodott, hogy nem szeret. Ez most rólad szól, mert te most egy múltbeli szerelem miatt kötődsz hozzá, de ez az ember már nem ugyanaz, láthatóan nem viszonoz, sőt megtapos.

2019. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit mondani... Szépen megembereled magad és elhatározod, hogy hagyod a pcsába. Ha nincs ennyi akaraterőd és tényleg ennyire buta ösztönlény vagy akkor meg maradjál egy ilyen """kapcsolat"""-ban ahol megalázzátok, letiltogatjátok meg csaljátok egymást orrba szájba mint a 15 évesek.
2019. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy "csináljon úgy mint a festék és menjen a fenébe!"
2019. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!