Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha teljesen kívonom az életemb...

Ha teljesen kívonom az életemből a cukrot és rendszeresen is mozgok mennyi idő alatt tudok jelentős eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok

2017. okt. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit eszel. A fentiek mellett még simán lehet hízni, miért is ne lehetne?

Amikor nemhogy a cukrot, de a szénhidrátot is eléggé kerültem és edzettem, akkor sem fogytam, ha nem voltam deficitben. Más is így működik, a kalóriadeficit szükséges feltétele a fogyásnak.

2017. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni és kiderül. Ennyi infó nem elég.
2017. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A szervezeted ne éhezzen! Különben automatikusan spórolni kezd. Rendszeres mozgás az kell, rostok, és olyan tápanyagok, amiktől a gyomrod nagyjából tele lesz, hogy ne érezz éhséget, de nehéz megemészteni.

Ja, és sose egyél addig, amíg jóllaksz. Kell egy pár perc, mire a gyomrod újraellenőrzi, hogy mi a helyzet, és elmúlik az éhséged úgy is, hogy nem etted magad tele.


Bár azért hozzáteszem, hogy én évekkel ezelőtt, mikor még koleszos voltam, csak nem jártam be az egyetemre, egyszerűen úgy fogytam le, hogy csak a gép előtt ültem, és a napi kajám egy darab gyros volt, pitában.

Ezt viszont nem ajánlom. :D Az agyamat lefoglalta a gépezés, nem éreztem annyira az éhséget.

2017. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!