Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves vagyok. Sajnos 5 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok. Sajnos 5 évet elvett az életemből a WoW, teljesen függő voltam, 0 szociális élettel. Hogy tudnám bepótolni ezt?

Figyelt kérdés

Azelőtt még tini koromban volt barátnőm, nem is akármilyen, persze ő szedett fel mert félénk vagyok. 5 éve semmi mást nem csináltam csak WoW-oztam, teljesen elvesztett időnek érzem, most hogy abbahagytam. Nem volt semmilyen kapcsolatom nőkkel, valós életben 1 barátom sincsen akivel akár egy kocsmába beülhetnék, egzisztenciálisan nagy szarban vagyok, nincs pénzem.


Hogy lehetne így barátnőm? Hogy tudnék újra visszazökkenni a rendes életbe?


2016. ápr. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Kezdésként keresel egy melót, ott lesznek ha barátok nem is de ismerősök, társaság, csajok. Kialakulhat valamilyen szociális életed is amire majd tudsz építeni.

Keresel valami sportot amit szeretsz, szintén van társaság..

2016. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz kirándulni elmehetsz pl. vezetett/szervezett túrákra.
2016. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utalom a kotott programokat

jobb ha magam szervezem magamnak es magam osztom be a magam idejet

2016. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdj el dolgozni, onnan már alakul
2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!