Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráirjak vagy hagyjam a csudába?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirjak vagy hagyjam a csudába?

Figyelt kérdés
Szoooval, nagyon regota ismerem a sracot hetente 1-2x egy légkörben vagyok vele (nem nem suli) és állandóan szemezünk, van,hogy osszevissza jarkalok direkt azért,hogy figyeljem,hogy néz e és mindig elkapom a tekintetét. De még egy sziánál több sose volt, tudtommal nem volt meg baratnoje szoval tokre megertem,hogy nem mer kezdemenyezni de en is felek,na most lenne egy kerdesem hozza amibol nem vagna le semmit mivel barmelyik tagtol megkerdezhetnem ott a tarsasagba.. ti mit tennétek? Iu; szerintetek a szemezes mar jo jel?

2019. jan. 6. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, mar leselkedtek egymasra mint kint nyest :)
2019. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sziaa! Szerintem ne irj ra. Ha tenyleg szeretnel tole valamit, legkozelebb mikor koszon, es olyan a helyzet, beszeljetek. Mi is igy jottunk ossze a baratommal. Ne chat-en. Kerlek.

16/L

2019. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meg szeretnéd ismerni, akkor írj rá!


A pasinak nem kötelező kezdeményeznie, lehet neki sok olyan csaj tetszik neki, csak közben kivalogatja, figyelgeti a jeleket, hogy bejön-e neki...


Lehet hogy bejössz neki, de közben bizonytalan, mert alig jeleket mutatsz felé, vagy szimplán kerülöd. Ezt így 80% hogy nem fog lépni feléd!


Ha lépsz felé, és miután megismerte a személyiséged, akkor egyből beléd szerethet. Gondolj bele...!



Ahogy szoktak mondani, ha vársz, azt évekig megteheted! addigra belép valaki más helyetted...

2019. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval.Ha ő fél,akkor legalább te ne félj,kezdemènyezhetsz nála,addig amíg át nem veszi a szerepet.Utána már az ő dolga lesz a többi.Szóval hajrá.
2019. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!