Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lány facen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány facen, élőben nemtudnék osszefutni vele, bejelöltem, de nemjelöl vissza, ráírjak így is vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
???

2017. szept. 16. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Facen tetszett meg ? XD
2017. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha,élőben még nem is láttam, csak képeken xD
2017. szept. 16. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem sok , látsz te még élőben is jobbakat is.
2017. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ilyen annyira gáz, már ne is haragudj... aztán csodálkoznak a fiúkák, meg pasik, amikor vagy vissza se írok nekik, ha így ismeretlenül rámírnak, vagy megmondom, hogy nem akarok találkozni, mert én nem a neten keresek társat. a kedvencem persze az, amikor el se fogadják ezt, hanem tovább próbálkoznak, hiába mondom meg határozottan, hogy nem...:D ezért nem jelöl vissza, mert nem akar bunkón elhajtani, viszont tudja, hogyha visszajelölne, akkor nem lenne más választása. meg hát amúgy se ismer, szóval minek is jelölne vissza?? neked is azt javaslom, hogy inkább élőben ismerkedj, most az, hogy képen tetszik valaki, nem jelent semmit, lehet, hogy élőben mégse fogna meg. ha meg mindenképpen erre a netes ismerkedésre vagy bekoncentrálódva, akkor inkább a tindert próbáld ki, mert az pont erre van kitalálva, és elég sok fiatal használja, de a facebookot nem arra találták ki, hogy ismeretlenül jelölgess embereket, a legtöbben csak a barátaikkal/ismerőseikkel/családtagjaikkal tartják ott a kapcsolatot.
2017. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy élőben kéne,de most mit csináljak, ha tetszik és élőben nemtudok odamenni hozzá,mert nemtudok róla semmit.

Ha élőben tudnák vele beszélni akkor megtenném. Én csak anyit mondok,hogyha egyből elküldöd megse ismerheted,lehet attól még a másik normalis,hogy neten ír rád,mert nemtud élőben.

2017. szept. 16. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van barátja, vagy szimplán nem akar ismerkedni.


Vagy olyan, mint én, és csak azt igazolja vissza, akit élőben is ismer.

2017. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyesn emberektől - mert engem is jelölgetnek szorgoan - megkérdem, honnan ismer.

Ha nem tud rá normális válazt adni - meg egyébként is -, rögtön törlöm.


Nem sunyin jelölgetni kell, okoska, hanem felvállalva magadat ráírni (tetszel, jók a képeid, stb.).

2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!