Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a sztereotípia/ál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a sztereotípia/általánosítás?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom illetve láttom,hogy minden fiú rögtön azzal jön,ha meghallja,hogy lovagolok biztosan én is ilyen sznob vagyok mint az összes ilyen...aztán megismernek és jó értelemben csalódnak. Furcsállom,hogy mindenki azt gondolja azért,mert van a családjának arra pénze,hogy a gyerek azt a sportot űzze amit szeretne azért miért kell rögtön elkényeztetettnek mondan...megköszönném ha valaki elmagyarázná! 16/l

2019. jan. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, és a véleményükkel
2019. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én azt se tudtam hogy a lovaglás sok pénzbe kerül...
2019. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a lovaglást általában jómódú családba született gyermek tudja űzni(az anyagiak végett),a gazdagokról pedig elég széles körben elterjedt sztereototípia hogy sznobok.Minden esetre ne tulajdoníts ennek az egésznek,mert aki akar úgyis megismer,halkan pedig megsúgom hogy bizony sokkal gonoszabb és perverzebb következtetések is vannak a lovaglásból mint a sznobság....Szóval olcsón megúsztad!😂

19/f

2019. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat..tudom hogy sok körben perverzebb dolgok jutnak eszükbe az embereknek csak kíváncsi voltam erre a dologra is
2019. jan. 10. 15:02
 5/7 anonim válasza:
Én voltam egyetemi gyakorlaton lovardában. Nem egy öntelt lánykával találkoztam aki úgy beszélt velem, mint egy kutyával! Örülj annak, hogy pozitívan csalódtak.
2019. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem,hogy a két dolog miért függ össze.Sok nem lovas ugyanúgy öntelt,illetve sok lovas nem az...
2019. jan. 18. 20:16
 7/7 anonim válasza:
Mert "úri sport"... Mint a golf, krikett, stb stb...
2019. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!