Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiu nemrég ismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu nemrég ismertem meg egy táborban egyik éjszaka vele aludtam meg is csókólt meg puszilgatott, és átölelet és ugy aludtaunk el.1baj van 400 km van közöttünk. Szerintetek érdemes lenne megpróbálni egy kapcsolatot ilyen távval?

Figyelt kérdés

Tegnap ért véget a tábor kedden és azóta folyamatosan beszélgetünk. Azthiszem belezúgtam.

15/L


2016. júl. 6. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Semmiképp. Én voltam távkapcsolatban, több mint 2 évig. De nem ajánlanám. Ezzel a távolsággal alig találkoznátok, nem lenne semmi értelme(vagy ha mégis és együtt töltitek pl a szüneteket, akkor a végén meg megunjátok egymást). A te korodban olyanra van szükséged akivel gyakran tudsz találkozni, programot csinálni.

Persze biztos nehéz ha belezúgtál, de jobb minél hamarabb elfelejteni. Volt, jó volt, de lépj tovább. Nem szemétségből, a saját érdekedben mondom ^^

2016. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unoka testverem olyan sajjal van egyutt aki 300km re lakik tole..megoldottak, boldogok, hetvegente lejar, vagy a csaj megy hozza , egymasnal alszanak mar stb. Meg lehet csinalni, nehez de osszejohet, csak legyen idotok egymasra
2016. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Addig lépj tovább rajta gyorsan amíg még nincs semmi komoly. Távkapcsolat szörnyű.
2016. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősön úgy élt távkapcsolatba a barátnőjével, hogy a lány Németo.-ban lakik. Néha kiment hozzájuk vagy ők jöttek azt meg lehet oldani.
2016. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!