Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megérné megpróbálni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné megpróbálni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 20 éves fiú(én) és egy 18 éves lány. Kb 1,5 éve ismerjük egymást de most ''találtunk'' egymásra.

A probléma:

-Közel 2 éve nem volt párkapcsolatom (ergó volt időm kitombolni magamat) ezért el is szoktam ettől a dologtól.

-Totál ellentétek vagyunk ő állandóan pörög , bulizik stb. míg én inkább csak itthon pihenek esetleg a barátaimmal megiszok valamit a kisebb baráti körünkben.

-Ő nagyon népszerű , sokan ismerek valaki bírja valaki nem, én hozzá képest kevés ember ismertségét élvezem de kijelenthetem,hogy aki ismer annak nincs baja velem.

-Személyiségünk is más-más én nyugodt/békés vagyok(ha kell határozott)+kerülöm a bajt ő pedig ''vad'' és gyakran gondolkozás nélkül cselekszik. Ezektől függetlenül kedveljük egymás társaságát viszont huzamosabb ideig még nem voltunk együtt(2-3 óránál tovább).



2016. márc. 14. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Ezekből úgy tűnik,mindketten kapcsolatorientált stílusúak vagytok,és ebben viszont hasonlítotok,és ha tényleg tetszik,hívd meg vhova,töltsetek több időt kettesben,jobban megismered,és akkor rájössz,mit kell tenned. :)
2016. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A harmadik szem ***** válasza:
Bár kezdetben minden kapcsolat szerelemmel indul, ha már kezd elmúlni a felhőtlenség, és kimutatkoznak a különbségek (már pedig kimutatkoznak, ha vannak), akkor előbb-utóbb zátonyra fut a kapcsolat, vagy legalább is nem érdemes erőltetni, mert csak rosszabb lesz.
2016. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy a baráti körünk is eléggé eltér ezért nem is nagyon tudnánk olyan programot szervezni ahol közösen megjelenik mindenki.

+ ő még csak most éli ki a fiatalságát elég pörgős élete van én meg már megkomolyodtam és tanulás/munkacentrikus lettem.

2016. márc. 14. 15:14
 4/4 A harmadik szem ***** válasza:
Akkor csak még inkább érvényes az álláspontom.
2016. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!