Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szimpatikus lehetek neki vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran találkozunk, ezelőtt hetente egyszer, de most legalább 1 hónapig nem fogom látni. A következőket figyeltem meg vele kapcsolatban:

Szoktam látni a szemem sarkából, hogy felém fordul, és olyan érzésem van mintha engem nézne, de még sose volt merszem ránézni ilyenkor, hogy ténylegesen néz-e. Az is előfordult már többször is, hogy pontosan velem szemben ült szétterpesztett lábakkal. Néhány mondatnál többet még sose beszéltünk, de olyankor azt vettem észre, hogy amikor velem beszél lágyabb a hangja. Volt olyan is, hogy ugyanolyan hanglejtéssel válaszolt mint ahogy én szóltam hozzá. Egyszer amikor találkoztunk a folyosón, nagyon nézett engem, miután én is ránéztem és köszöntem neki még utána is vagy 2-3 másodpercig néztük egymást. Máskor viszont van hogy észre se vesz, és még a nevemet se tudja, pedig lett volna már alkalma megjegyezni.


2019. jan. 11. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak ellenére hogy lett volna alkalma megjegyezni, nem tudja a neved, szerintem inkább túlgondolás felé hajlik, de semmi sem 100 százalék.
2019. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a neved vagy sem ez csak túl gondolás ,mert én is így vagyok ,de én tudom hogy csak túl gondolom ,max az összenézés miatt megfontolandó ... :)
2019. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettetek visszazökkenni a valóságba. :)
2019. jan. 11. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát... Az a gond, hogy ezek nagyon apró kis dolgok, és még nem jelentenek semmit. Lehet, hogy tényleg beképzeled őket. Ha nem lép semmi konkrétat, akkor elég valószínű, hogy szimpla túlgondolás az egész, mindenesetre ne veszítsd el a reményt, ettől függetlenül még nincs kizárva, hogy bejössz neki.
2019. jan. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. :) Most még reménykedek, aztán ha sokáig nem fog történni semmi akkor hagyom.
2019. jan. 12. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

#4vagyok.

Igen akkor jobb lenne hagyni ,ezzel én is így vagyok ...azért neked sok szerencsét hátha :)

2019. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. :)
2019. jan. 13. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!