Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tehetnék, veszve az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék, veszve az egész?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni, de nagyon hosszú és zavaros a sztorink.

Karácsony előtti nap szakított velem, másfél év után. Elég sok drámánk volt, és nagyon sokminden történt ezalatt az idő alatt, szerintem nem lényeges leírnom.

Na, szóval kicsit több, mint 3 hete vagyunk együtt, ezalatt is volt már minden. Először beszéltünk mindennap.

Aztán muszáj volt találkoznunk, mert ő 140 km-nyire lakik de együtt jártunk kresz-re, és így a vizsgánk is egyszerre volt, szóval idejött. Előtte nem kommunikáltunk 2 napig megbeszélés után. Leszállt a vonatról, megfogta a kezem és elrakta a zsebébe, mint mindig. Minden olyan volt, mint szokott. Megölelt hátulról, és azt mondta, hiányoztam neki. Meg voltak még ilyen kis dolgok, a lefekvésünk még sokkal idillibb lett, mint szokott. Dugtunk is, 2x is. Meg hát úgy jól elvoltunk, csak a vizsga rontotta a hangulatot (én megbuktam, őt meg nem engedték be). Beszélgettünk is, mondta, hogy szeret, de már nem annyira, és nem akar kapcsolatot meg kötöttséget, meg felelősséget vállalni értem (ezt nem értem, miért kéne). De hogy nem azért nem vagyunk együtt, mert nem szeret eléggé, csak neki most így jó. Meg beszéltünk a fejlődéseimről, hogy örül neki meg minden, és számít. Abban maradtunk, hogy elölről kezdjük, tiszta lappal, ha hazamegy nem beszélünk, csak írunk. De felajánlotta, hogy feküdjünk együtt (mmint le aludni, ez szokásunk volt), szóval az is megvan. Én azt akartam, hogy tali után ne beszéljünk egyáltalán, ami jobb is lett volna, mert nem tudtam huss elengedni és érezte rajtam, hogy megint semmi se jó és tegnap összevesztünk. Azt mondta, ezzel csak jobban eltolom, ne csináljak úgy, mintha az exem lenne, hanem mintha csak bejönne nekem, és én meg a legjobb barátja vagyok (de ez így nem igaz, akkor fel tudna vállalni. :D de nem találkozhattam a közös barátainkkal se mert ők csak addig tudják, hogy szakítottunk). És hát ez a tiszta lap. De elvileg a találkozásunk is beleszámított már, ezzel kavart össze nagyon. És most eltoltam megint. Arra gondoltam, hogy valamikor hét közepén megkérdezem, hogy lejönne-e hétvégére (nemleges válaszra számítok), és ha netalántán igent mondana, akkor addig már ne kommunikáljunk és akkor végre utána se. Mert akkor én le tudok nyugodni, neki meg esetleg hiányozhatok, mert pozitív élmény után nem beszélünk. És utána talán lehet tényleg tiszta lap, nekem így nem ment eddig.

l



2019. jan. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fú geccc végig olvastam 2x is, de még mindig nem értem. Ha gondolod leírhatod rövidebben és akkor talán tudok segíteni a problémádon.
2019. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Exem dobott 3 hete, azóta kétértelmú jeleket küld, én meg nagyon szeretem és szeretném ha közelebb engedne magához. És hát nem tudom mit tegyek ezügyben.
2019. jan. 13. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Haggyad. Inkább igyál velem😀
2019. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 grana válasza:

Szia!

Ne keresd. Hagy hogy Ő keressen. Kicsit hanyagold. 1-2 nap. Utána kiderül mennyire érdekled.

2019. jan. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!