Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat a srac, miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srac, miert folytatjuk meg mindig?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy egy eve megismertem egy sracot neten keresztul. Tok jol elbeszelgettunk igy neten, elso talalkozasnal egyaltalan nem. Igazabol azt ereztem hogy nem adja ugy igazan onmagat es nekem se nagyon ment, nem tudtunk ugy mirol elbeszelgetni. Masodik talinknal nagyon jol elvoltunk tenyleg, volt tema, minden jo volt. Beszelgettunk, irkaltunk. Harmadik talinal csesztem el a dolgokat. Elhivtam egy rendezvenyre, ahol berugtam. (Eletemben akkor ittam 2ra,nem szoktam, es akkor se akartam, de nem voltam tul jo passzban.) tehat reszegen megcsokoltam. Utana mar semmi se lett a regi. Szoval, akarhanyszor talalkoztunk ram maszott, megcsokolt. Nem tudtunk mar ugy eldumalni, nagyon rossz volt.Elvaltak utjaink. Utana meg tobbszor lattuk egymast, utanam jott, de nem reagaltam ugy ra. Mostanaban talalt meg megint es irni kezdtunk. Talalkoztunk. Es egyszeruen nem birtuk ki, megcsokoltuk egymast. De olyan igazan. Persze kiderult baratnoje van kozbw akivel masnap szakitott, es en hulye meg is bocsatottam neki. Nos, egyaltalan nem erzek iranta senkit. Nem volt meg normalis kapcsolatom ws iszonyatos vagyom a szerelemre. O ram van kattanva teny, ram maszna folyton. Nem erzem hogy lenne köztünk tema, el tudnánk beszélgetni stb.. Neha viszont azt erzwm ha nem lenne ennyi titka, ha oszinte lenne velem, es megnyilna menne. En hiaba nyiltam meg neki, es mondtam el belsobb dolgokat nem erdekelte, csak magarol tusott beszelni. Van baratnoje ws megis irogat, en meg hulye vagyok mert nem vetek ennek veget pedig tusom h nincs jovoje de megis azt erzem, hogy fura. Mert jol kijonnenk egymassal, ha oda vissza mukodnenek a dolgok. De en nem erdeklem ot ugy. Irunk, de ennyi. Nem ertem. Ha van baratnoje minek foglalkozik meg velem.o se tudja. Leirta azt hogy tusja hogy nem erzunk egymas irant semmit viszont valami megis erdekesnek tart es hogy van valami amit nem tus meagyarazni. Nem vagyunk ugy el,de megis erzem hogy de, csak nem vagyunk se sajat magunkkal se egymassal őszintek. Ennyi. Mit tegyek, mi lenne a legertelmesebb amit tehetnek?
2019. jan. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

" Elhivtam egy rendezvenyre, ahol berugtam. (Eletemben akkor ittam 2ra,nem szoktam, es akkor se akartam, de nem voltam tul jo passzban.) tehat reszegen megcsokoltam."

Kettő dolgot rontottál el. Az egyiket le sem kell írnom, a másik pedig az,hogy mindemellett még nyomulós is voltál. Nyomulós csajt nem tisztelünk.


" Nem volt meg normalis kapcsolatom ws iszonyatos vagyom a szerelemre"

És így nem is lesz.


Mit akarhat a srác? A testedet. Figyelj már,felkínáltad neki magad, és még meg is bocsájtottad azt neki,amit nem kéne. Az ilyen lányokat nem tudjuk tisztelni, mint nő, így kiesik a potenciális partner szerepkörből és átkerül a potenciális szexpartner szerepbe, ami rád nézve elég megalázó.


Mit tegyél? Tiltsd le, és kerüld élőben és ne állj vele szóba. És mondd el neki az okát.

AMi még fontos: TANULJ BELŐLE,hogyan kell viselkedni. Így senki nem fog rád partnerként tekinteni,már bocsánat.

2019. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi de ti hany evesrk vagytok?!?
2020. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!