Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban, hogy csókoljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban, hogy csókoljak meg egy csajt?

Figyelt kérdés

Most pénteken azaz holnap. Megyek fesztiválozni És nemrég szakítottam a barátnőmmel aki 15 éves, akkor még én is annyi voltam. December végén lettem 16! És Mezőkövesden lakok. Nyiregyházára megyünk a Face fesztre 1 napos fesztivál. Most olyan fél évig kb nem akarok pár kapcsolatot. Ki szeretném magam élni!Meg 140 km az azért már messzi van :D! Előző barátnőm 35 km-re lakot. Meg vannak a terveim ,hogy hogyan csináljam ezt a dolgot. Oda megyek azt táncolok, beszélgetek ,s egyszer csak le smárolom. De lehet nem jól időzítenék vagy valami! Ha már kiakarom magam élni legyen már legalább benne csók vagy valami még több... Viszont 1 valami engem nagyon frusztrál igaz nem a kérdéshez tartozik de idegsít az amikor 20-on sőt idősebb nők. Már bőven idősebbek 20-on évesnél is. Rá mennek vagy nyomolnak egy 10-en éves srácra. Persze jöttek már rám velem 1 korosztályúak is. De akkor is ez miért van, idegesít. Most nem akarom ide le írni, hogyan őltözködök ,hogy nézzek ki ,milyen a testalkatom ,stb! Lényeg az ,hogy azért nem mindegy akkor sem ,hogy 1 14-17 éves csajok jönnek e rám vagy 20-on évesek roszabbik esetben sokkal idősebbek is. Hogy képzelik + a 20-on évesek még nem is olyan szépek túl nyomó részt?!...

EZt csak azert irtám ki mert engem meg a haverokat ez nagyon frusztralja. Egyszer le altam egy 21 éves csajjal csak táncoltunk nem let semmi csok meg semmi utana meg ramenos vot :D :...



2019. jan. 17. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a végét a helyesírással direkt el polyénkodtam a tróllok miatt. :D! Akik kötekedni akarnak hagy érezzék jól magukat és legyen mibe bele kötni xd.

És 16/F

2019. jan. 17. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
a szajan.
2019. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces troll vagy. Ha a fentieket magadtól nem tudod, hanem meg kell kérdezni, akkor te még inkább legózással akard kiélni magad.
2019. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat :D! Nem vagyok troll csak gondoltam írok bele ilyet is, hogy a trollok ide jöjjenek! Nem balhét akarok szítani de gondoltam ,hogy lesz ilyen. Viszont ha ide téved normális ember, normális választ is el várok... Tehát nem vagyok troll!
2019. jan. 17. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezigen, 16 évesen "ki szeretnéd magad élni", ezért bebaszva meg szeretnél kurni egy random züllött lányt. Ez semmilyen korosztály életébe nem fér bele, pláne nem egy 16 éves (én 17 éves vagyok, tehát nem egy okoskodó 30-as vagyok) kis pocsébe..


Tudom, azzal hogy elküldelek a francba te nem fogsz változni, mert sajnos te MÁR ilyen életet élsz. Remélem azért más aki olvassa belegondol a soraim mondanivalójába. Veszett generáció.

2019. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ki élést csak részben értettem így. Más is ki tudja magát élni valamilyen modón...
2019. jan. 17. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Már aki.
2019. jan. 17. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy buliban hogy? Úgy ahogy máshol. Nyalogasd az orrát.
2019. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a csaj is ember. Önálló szabad akarattal. Szóval ahhoz, hogy megcsókold, ketten kelletek. Ellenkező esetben lehet, hogy több füled marad, mint fogad.
2019. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!