Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókoljak meg egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak meg egy fiút egy buliban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van ez a csávó, aki nekem nagyon bejön, de nem hinném, hogy ő tudja, hogy én ki vagyok. Van pár közös ismerősünk és valószinu. hogy látásból tudja, hogy ki vagyok. Lesz egy buli ahol arra gondoltam , hogy odamegyek és megcsókolom, de nemtudom, hogy csináljam? Nem fog fejbe rúgni? HELP.

2016. márc. 4. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
beszélgess vele először egy kicsit,buliban úgyis könnyű.aztán ha már úgy látod oldott a hangulat,akkor smárold le.
2016. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég beteg ötlet. Fejbe nem fog rúgni, de én leküldenék egy reflexből jött horgot. Nem jó ötlet! Elég beteges, tényleg. Inkább csak menj oda hozzá, azt majd a reakcióján látod, hogy egyáltalán érdekled-e.
2016. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha már beszélgettek egy kicsit utána simán. Én szerintem jól fogadnám, hogyha egy lány csak úgy megcsókolna.

Na ebből mondjuk látszik, hogy még életembe nem kerültem közelebb barátságnál lányokhoz. :(

2016. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hat ha nem vagy csunya es nincs baratnoje se akkor csinald

Valahogy tancolj oda a kozelebe oleld meg es mehet a csok max azt mondod sokat ittal

2016. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat szerintem a száddal csináld...

De viccet félre téve fejbe biztos nem rúg... Max meglepődik és ha te is bejössz neki külsőre akkor vissza csókol... De szerintem az elottem szolo mondta jol elobb kozeledj hozza es nezd a reakciót... (testbeszed)

2016. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először beszélgess vele
2016. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeritek egymást személyesen de te odamennél és megcsókolnád. Na pont az ilyenek miatt ítélik el sokan a bulizóhelyekre járó lányokat mert sok az ilyen ribi mint te
2016. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé szánalmas húzás egy lánytól..
2016. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt a helyzetet nem igen tudom elképzelni. :D

Azt írod, hogy aztse tudja ki vagy, szerinted hogy nézne ki,hogy egy idegen csaj megjelenne és megcsókolná? Ahogy a többiek is írták próbálj először beszélgetni, ismerkedni, táncolni vele aztán jöhet a többi.


20/L

2016. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csakis ribisen tudod.
2016. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!