Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalak vannak még amik a GYK-hoz hasonlóak, csak kifejezetten ismerkedni is lehet rajta?

Figyelt kérdés

Jó, elvileg itt is lehet de én nem ezt tapasztaltam. Itt sokan annyira félreérthetőek meg minden és amúgy sem volt még megközelítőleg sem olyan, hogy nekem itt akárki szeretne ismerkedni. Viszont kérdéseket fel lehet tenni és válaszokat is lehet adni szóval tökéletesen megfelel a célomnak :)

Tehát egy ilyesmi oldal ahova emberek járnak fel, (hasonló embereknek, vagy mint itt, hogy több topic van és mindenki oda megy ahova akar, ami neki való, érdekli) olvasgatnak, kommentelnek és egy ilyen kis közösség féle alakult ki.

Vannak ilyen helyek? Oldalak, blogok,fórumok vagy valami újdonsült találmány alkalmazás amit sokan használnak és ismerkedési szándékkal is akár?

18/F



2019. jan. 18. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nincs
2019. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anotalk, instagram,tinder,tinitarskereso (vannak ilyen oldalak tiniknek), Badoo és még neten van egy pár
2019. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló oldal a Hoxa pl., de azon max. anyucikkal tudnál randizgatni.
2019. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek jók, csak igen nem ártana az én 16-21 körüli korosztály :D Hallottam még ilyen fórumokról, hogy van a Reddit meg valami Tumblr is meg még pár ilyet... De nem tudom mert ezek is olyan, hogy csak elvétve van...
2019. jan. 18. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Reddit az amerikai fórum,magyarból max egy füves progressziv bi szex szójafiú fővárosi liberális egyetemistát tudnál összeszedni
2019. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az baj :( Csak mert én is jobban bírom az amerikai dolgokat és külföldön is szeretnék majd elhelyezkedni azért hallottam erről :/
2019. jan. 18. 19:17
 7/8 anonim válasza:

Én itt ismertem meg a párom, három évvel ezelőtt, teljesen véletlenül. Hasonló helyzetben voltunk éppen, aztán, amikor privátban beszélni keztünk róla, kiderült, hogy az életutunk is nagyon hasonló, úgyhogy napi kontaktusban maradtunk, barátkoztunk, személyesen is találkoztunk időnként. Aztán fél év alatt átalakult a barátságunk, és úgy gondoltunk, teszünk egy próbát, mindent vagy semmit. :)

27/L

2019. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép történet, gratulálok nektek!

Itt azért tényleg nagy szerencse kell, hogy valaki komolyan gondolja. Mert ide a gondjaikat jönnek kibeszélni és nem igazán ismerkedési szándékból... De semmi sem lehetetlen szóval mint kiderült itt is lehet :D Hátha majd én is megtapasztalom ezt ;)

2019. jan. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!