Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéretik magukat a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéretik magukat a lányok?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel jóba vagyok és például telefonon vagy élőben jókat tudunk beszélni és nevet a szar vicceimen. Chaten meg mintha ignorálna, pedig úgy vettem észre hogy bejövök neki.

Csak remélem sokáig nem kéreti magát mert akkor könnyen el tudom veszteni az érdeklődést.

és miért kéreti magát egy-két lány?

én 16 ő 15



2019. jan. 19. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha hamar oda adják magukat nekünk akkor meg azt mondjuk hogy kur.va hogy egy hét után. Mióta van ez?
2019. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ittvagyok!_


Mert az ilyen lányok ribik.

2019. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint azok akik nem kéretik magukat?
2019. jan. 19. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert tudod van az a könnyen jött könnyen ment

Meg hat így megbecsülik általában a lányokat/nőket

2019. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Faji sajátosság. Meg nehogy már túl hamar megkapd amit akarsz. Küzdj
2019. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!