Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Magyar lányok miért kéretik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Magyar lányok miért kéretik ennyit magukat?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hónapja fűzök egy csajt,eggyertelmű jeleket adok neki arra hogy tetszik és tudom,hogy én is neki (barátnővel kibeszélik stb.) ez egyenesen idegesítő, hogy ilyen sokat kéreti magát de több lánnyal is voltam így rohadt sok idő után miután 3x lehoztam minden k#rva csillagot a kozmoszból nekik de nem képesek kimondani: én is szeretlek... eggyáltalán nem vagyok csúnya gyerek sőt elég szép vagyok de én már szinte feladtam a magyar lányok hisztisek,válogatósak,sokat kéretik maguk

#magyar #lány #kéretik maguk
2016. márc. 18. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden országban ilyenek. Szóval nem javaslom, hogy más nemztiségűeket keress.
2016. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Loooool nyugszi van, benned van a hiba :D Próbálj olyan lányoknál csillagot hozogatni akik normálisak, nem nehéz :D 16/L
2016. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress egy dagadt lányt. Az azonnal ugrani fog az első fél jó szóra...
2016. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon kövér lányok érdekelnek még akkor se ha könnyű őket felszedni
2016. márc. 19. 07:29
 5/12 anonim válasza:
A leírt szövegedből is látszik, hogy bunkó vagy és türelmetlen. Nyilván szóban, személyesen is ilyen vagy a lányokkal szemben.
2016. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszeru, ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel.


Tudod ki hagyna hogy szorakozzanak, ha nem kellek nem kellek, keresek mast akinek meg igen, ilyen egyszeru, ne alazd meg magad azzal, hogy lemesz kutyaba.

2016. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Orosz csajok a legjobbak, nem jatssza meg magat, nem alakoskodik, ha bejossz neki akkor megvan felora alatt, ha nem akkor udvarolhatsz husz evig is.
2016. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nincs csajom nem is volt ez van xd
2016. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

mert agyalágyultak, azért

menj el egyszer amszterdamba, és nézd meg, hogy a valóban szép nők hogyan viselkednek

2016. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy mondjátok menjek ide meg oda ott ilyen jó nők vannak meg olyan jó nők de erre se időm se pénzem szóval ilyenekt ne írjatok légyszíves.

Bunkó nem vagyok a lányokkal eggyáltalán, türelmetlen? Ha két rongyos hónapja ugyan annak a lánynak udvarolnál te se lennél ilyen nyugodt

2016. márc. 21. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!