Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért kéretik magukat?

A lányok miért kéretik magukat?

Figyelt kérdés
Miért csinálják, ha nekik is tetszik a srác? Ezzel maguk ellen dolgoznak...
2015. márc. 11. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szàmból veszed ki a szót

Pont ezt akartam kérdezni

2015. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy dolgoznak maguk ellen...

Az embernek mindig az kell amit nehezen kap meg.

2015. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan kíváncsiak, mi az a maximum vagy közel maximum, amit a srác megtenne értük :)

De ne téveszd össze a kéretést a flörttel, lehet csak játszadozik. Vagy arra vár hogy meghódítsd? :)

Én ha ilyet tapasztalok (mármint hogy sokat pedálozok valaki után, akiről úgy hiszem, hogy szeretné, hogy utolérjem, de mégis fut előlem) akkor általában rá szoktam kérdezni, hogy most játék az egész, vagy csak fél tőlem. Mert én komolyan gondolom vele, de ez, hogy akárhogy próbálkozom és semmivel se vagyok előbbre kikészít. Legyen őszinte, egy kapcsolat alapja az őszinteség. Megalapozni is ezzel kell egy kapcsolatot.

2015. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de ha túl rendes a srác, akkor nem fog folyamatosan nyomulni, mert nem akar zaklatő lenni. Akkor meg a csaj elsírja a barátnőinek, hogy a "kisp+csnek már nem tetszem, pedig én komolyan gondoltam volna. Jaaa, hogy mindent harapófogóval kellett kihúzni belőlem, meg minden második szavam a nem volt? "
2015. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal a karodba omlik, akkor meg az a baj, hogy túl könnyen kapható, nem?
2015. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindennek megvan a sorrendje.

De az h az eggyik percben minden jó, másnap már nem tudja, utánna megint akar, aztán megint nem tudja... ennek mi az oka?

Nem tini lányról van szó... egyetemista már

2015. márc. 11. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elég biztos benne. Lehet nem is jösz be neki annyira.
2015. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!