Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány az iskolába akive jóba vagyok/voltam. Kint voltam 3 hétig ausztriába nem beszéltünk sokat vissza jöttem nem köszön, nem válaszol az üzeneteimre, de mindig figyel ha ránézek akkor lehajtja fejét mintha valami bajt csinált volna. Nem tudom mi lehet ez. Annyit még hogy napi szinten beszélgettünk én elkezdtem többet érezni. De még nem mondtam neki. Nem tudom hova tenni ezt a viselkedését. 18 éves a lány én meg 17

#lány #fiú szerelem vonzódás
2019. jan. 21. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne is mond el neki, hogy többet erzel!!! Ezzel szinte minden lányt elijeszthetsz. Tapasztalat. Inkább hívd el valahova. Légy vele sokat, érezze hogy Torodsz vele, de néha vigyél egy kis "bizonytalanságot" a dologba
2019. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Én elszeretném hívni, de mikor ránézek vagy közelítek felé lehajtja a fejét mintha bűntudata lenne és ezért inkább nem megyek oda... Írok neki elolvassa de nem válaszol. Sajnos egy kicsit elszomorít de még kétszer próbálkozok élőbe és utánna hagyom szerintem
2019. jan. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!