Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt velem?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársam sokszor bunkó velem de ő csak hülyéskedik.Meg ha velem kell mennie akkor mindig beszól hogy jaj én is megyek velük x pontig... Aztán volt mikor egyszer ketten sétáltunk vissza a suliig mert fociztunk és megfogta a fenekem nem is egyszer aztán már azóta szerencsére nem csinal ilyeneket.Mindig mondja milyen csúnya vagyok stb... Aztán ma azt mondta hogy azt kívánja hogy egyszerre legyen melegem és fázzak és hogy ő dugjon meg.Mondtam hogy azt inkább kihagynám és mondta hogy én biztos örülnék neki... Én nem tudom hogy miért mond inlyeneket de ez durva... Nekem nem tetszik a fiú éd az sem tetszik amit velem csinál.

2017. jún. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy menjen a p*csába és hagyjon békén
2017. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Fenyegesd meg hogy besúgod fekete vágásért és ha nem hagyja abba akkor megy érte a Volga még ma este
2017. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tedd meg amit akar
2017. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2,#3 Ettől azért értelmesebb választ vártam...

Nem gondoltok bele a helyzetbe kicsit sem... Ha ti lennétek az én helyembe akkor is ezt csinálnátok amit ide leírtatok?

2017. jún. 10. 13:42
 5/5 anonim válasza:
Ignoráld, ne is törődj vele, majd megunja.
2017. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!