Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit szoktam latni a buszon es egyfolytaban engem nez. Ez azert furcsa mert nagyon szep lany, idosebb nalam es pasija is van. Nem egobol mondom csak hogy elkepzelhetobb legyen a helyzet sok lany mondta mar hogy helyes vagyok. 16f

2018. márc. 13. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Lol, én akkor is megbámulok mást, ha valami nagyon nem tetszik rajta, mert a fura dolgokat meg kell nézni, ez ősi ösztön, hiszen veszélyesnek érezzük tudat alatt. :D Lehetsz akármilyen helyes, ha éppen neki nem jössz be. Csak egy példa: mindenki megőrül [link] ezért a majomfejű színészért, akinek a kis sunyi szemei olyan közel vannak egymáshoz, hogy majdnem küklopsz a pasi... Szerintem meg ocsmány.
2018. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!