Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szamit valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szamit valamit?

Figyelt kérdés

A kerdesem kisse gyerekes, de akkor is megkerdem, ha egy csajjal elegge sokat beszelek/beszeltunk es kihivtam s nem mondott biztos valaszt, de nem "hagyomanyosan" koszont el hanem joejt a nevemen satobbi es eddig nem volt ra eset sosem, akkor ez jelnethet vlamit?


Tudom, kisse fura kerdes, de kivancsi lennek akivel tortet hasonlo, v ilyenkor mi megy vegbe egy lany fejeben?



2019. jan. 21. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom hány éves vagy, de nálam ez a tök normális, és ezt úgy, hogy nem akarok a csajoktól semmit (nagyrészük foglalt amúgy is). Nekem több lány barátom van akikkel napi szinten írok, van akinek a barátja hasonlók miatt féltékenykedik, hát az az ő baja, de szerintem normális, ha a közeli barátait nem hanyagolja el egy lány a pasija "kérése" miatt. Ebben az a kellemetlen, hogy én írtam a srácnak, hogy megvédjem a csajt, aztán neten se merte leírni, hogy velem van baja, arra hivatkozott, hogy más miatt van ez. Holott tudok mindenről... Szóval szerintem ennek nincs jelentősége, sőtt jelenthet friendzonet is. Majd meglátod heteken belül, hogy alakulnak a dolgok. De ha beesel friendzoneba akkor nehezen mászol ki.
2019. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkabb sehogy se maszok ki :))) Sajnos tobb ilyenem is volt, de nemtudom ez miert jo nekik. A lenyeg ha nem probalom nem tudhatom.
2019. jan. 21. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tettem nem egy csajt friendzoneba. Sőtt most olyan helyzetben vagyok, hogy nincs senkim, pedig eléggé kezd hiányozni már, hogy nincs barátnőm és most van egy csaj aki próbálkozott nálam, de közöltem vele, hogy bocs nem. Megtehetném, hogy kihasználom, de minek? Így jobb.
2019. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!