Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16-17 éves fiúknak tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16-17 éves fiúknak tényleg nem számít a belső?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szép lány szerintem, úgyhogy eleve hátrannyal indulok gyakorlatilag bárkinél, viszont szerintem a belsőm egyáltalán nem rossz. Kissé hisztis vagyok ez igaz, de mindig próbálok segítőkész és kedves lenni, de azt veszem észre, hogy ezt senki nem értékeli körülöttem. Mostanában kezdtem el foglalkozni a fiúkkal, de iszonyat sikertelen vagyok ezen a téren. Úgy érzem senki nem látja milyen vagyok valójában, mert a külsőm alapján már hozzám se szólnak a fiúk. Tényleg ennyire sokat számít a külső, és ennyire nem érdekel senkit a belső?
2018. nov. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Eleinte úgy tesznek mint ha számítana , aztán ha kiélveztek akkor eldobnak.
2018. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ahány ember annyi féle mondjuk úgy ízlés, pl nekem számít a belső míg másoknak lehet nem.
2018. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Az csak a másodlagos szempont nálunk általában... Első rostán kiesik, aki nem szép, második rostán kiesik, aki féltékeny, hisztis, buta, stb. Persze tisztelet a kivételnek :)
2018. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Mostanában kezdtem el foglalkozni a fiúkkal, de iszonyat sikertelen vagyok ezen a téren. "


Csak a pasizást hagyd. Nem kell rámászni senkire kétségbe esésedben.

2018. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindkettő nagyon fontos.
2018. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenből adódik minden sajnos. Vannak fiúk, akik szimplán buták, vannak akik arrogánsak, és vannak azok akiknek számít a belső. Az már kérdéses, kinek van barátnője/szerelme.

Viszont, a személyiségbe nem csak az tartozik bele, hogy kedves vagy és segítőkész próbálsz lenni. Sokkal több ennél egy személyiség. És valószínűleg a srácok valahány százalékát elűldözted pl a beszédstílusoddal, öltözékeddel, kisugárzásoddal, stb. Meg az, hogy kedves vagy meg blablabla az egy dolog, de sok fiú keresi a bátor és flegma lányt, a békés és nyugodt csajt, a tüzet avagy a vizet, meg hasonlók.

2018. nov. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A külső szépség nagyon relatív dolog, van akinek ez tetszik, van akinek meg az, szóval ezért sem lehet valakit csak úgy csúnyának nevezni.

Végül is a belső szépség is relatív.

Ami nagyon fontos az, hogy hogy "adod el magad", ergo a kisugárzás. A lényeg, hogy ne nyomulj, de ne is zárkózz el az emberektől, nevess sokat, mosolyogj, ne félj önmagad lenni, és akkor csak jön majd, akinek jönnie kell.

2018. nov. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $ Norbi $ ***** válasza:

Szia!

Nálam elsőként mennek keresztül a lányok a belső értékeket megcélzó rostán és második lépésben szoktam a külsőre tekinteni. Ha valaki egy hullámhosszon van velem, és rendelkezik a számomra fontos belső értékekkel, akkor külsőleg nem lehet olyan csúnya, hogy emiatt ne vegyek róla tudomást, ugyanis a legtöbben nálam a belső miatt buknak el, így lassan örülök annak is, ha találkozok olyan lánnyal, aki belsőleg megfelel nekem, nemhogy megengedjem magamnak azt, hogy még k#rv@ jól is nézzen ki.

Üdv

2018. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én is pont ilyen cagyok mint az utolsó, valakivel jóban leszek, látom milyen jó a személyisége, s akkor kezdem észrevenni, hogy de amúgy milyen szép a mosolya, tehát kezdek olyan dolgokat keresni, amiket szépnek tartok rajta. És így meg is van az a személy, aki tetszik, ismerem, jó fej és nekem nem csúnya, hiszen ilyen mosollyal hogy is lehetne csúnya.
2018. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!