Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intelligens emberekkel hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens emberekkel hol lehet általánosságban ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Itt ne is keresd őket. Csak ilyen faxokkal találkozol, mint én😀
2019. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Hat aki keres az talál

Én pl tok jól elbeszelgetek emberekkel

De sok a vén perverz

2019. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Elég relatív mi számít intelligensnek :D IQ ponttól függ? Vagy aki már le tudja írni a szót az átment? :D

Én a helyedben a művelt szót használtam volna ami jobban kifejezi amire te gondolsz :) Értelmes, gondolkodó emberre gondolsz.

Nos én igaziból ilyennek tartom magam (aztán lehet ez neked nem elég intelligens) De olvasok könyveket,verseket is, jó tanuló vagyok, megvan a magam véleményem dolgokról. Meg egyéb ilyen finomságok :) Mondom erre így nem lehet választ adni de ha egyet mondhatnék akkor talán Egyetem :D

Amúgy én sem nagyon találkoztam még hasonló érdeklődésű és műveltségű emberrel mint én szóval érdekel mi lesz ebből a kérdésből ;)

18/F

2019. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Főiskolára az inteligensebb embereket veszik csak fel 😉....suliban.
2019. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vén perverz vagyok. Csajok írjatok. 😅

Bár vénnek nem tartom magam. Ráadásul...

Na mindegy, ezt le sem merem írni. 🤔

2019. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kávézóba, könyvtárba, egyetemen, egyetemi rendezvényeken, közös ismerős által, nagy városokba pl Szegeden meg kb sok helyen mert beülős helyekre, kocsmába ugyanúgy járnak
2019. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!