Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiknek az intelligens fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy az iskolám egyik legintelligensebb diákja vagyok. Sok extrovertált, "menő", ám elég buta diáktársamért mégis sokkal jobban rajonganak a lányok. Hol vannak azok, akiknek az intelligencia számít? Mert ezen az oldalon rengetegen írják, hogy az az egyik legfőbb szempont, a való életben mégse ezt látom.
2017. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szempont, hogy intelligens legyen, de az ostoba, beképzelt majmokat, akik csak melegedni járnak az iskolába, azokat nem tolerálom. Igazság szerint az én ideálom egy átlagosan okos, visszahúzódó, érzelmes fiú.
2017. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
25 de inkább 30 felett találod őket
2017. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy sokan úgy vannak vele, hogy akik nem okosak, jók az iskolában, azok már „extrovertált, menő, ám elég buta” gyerekek. De, ők lehet, hogy például fésülködnek minden nap, vagy nem esnek össze tizenöt-húsz fekvőtámasz után. Az, hogy okos vagy, nagyon jó, de vészesen kevés.

Egy idő után azért, ahogy felettem írták, jobban fog számítani az agy.

2017. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező együtt érzek veled még én is keresem azokat akik nem isznak, drogoznak vagy cigiznek. meg persze normálisak és intelligensek is de sajnos nagyon nehéz dolgom van
2017. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Itt.

Ne legyen érzelmileg 0.Tehát fontos az érzelmi intelligencia is.Viszomt tudjak vele egy kicsit 'tudományosabban' is beszélgetni.Fele-fele arány a tökéletes :)

2017. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy sokan úgy vannak vele, hogy akik nem okosak, jók az iskolában, azok már „extrovertált, menő, ám elég buta” gyerekek. De, ők lehet, hogy például fésülködnek minden nap, vagy nem esnek össze tizenöt-húsz fekvőtámasz után. Az, hogy okos vagy, nagyon jó, de vészesen kevés.

Egy idő után azért, ahogy felettem írták, jobban fog számítani az agy."


Attól még, hogy nem jó valaki az iskolában, nem tartom "extrovertált, menő, ám elég buta gyereknek". Ismerek olyanokat, akiknek nincsenek jó jegyeik, mégis intelligensek, értelmesek, jókat lehet velük beszélgetni. Ám olyanokat is, akik tényleg nagyon hülyék, műveletlenek, mégis egy csomó lány rajong értük.

Fésülködni én is szoktam (ecsethajam viszont nincs), az meg elég szomorú, ha valakinél a fő szempontok egyike, hogy legalább 20 fekvőtámaszt tudjon csinálni a fiú.

2017. jan. 22. 21:45
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Én is hiába vagyok az évfolyam legjobban tanuló, legtöbb versenyen szereplő fiúja, kiállításon is szerepelt már fotóm, amit mindenki dicsért, de ha kapcsolatot szeretnél akkor ezeket felejtsd el, mert nem nagyon lehet rá építkezni sajnos ez a tapasztalatom...
2017. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én is oda tartozom, akinek fontos az ,hogy az illető intelligens-e de az is, hogy az elején érezzem már a "vonzódást", hogy már az elején tudjam, hogy ő más, különleges, meg persze, ott van a humor...Mindenki lehet humoros, de nem mindenkinél érzi az ember azt a szikrát.Ami meg nekem tetszik, meg épp elég ritka, az ilyen agyatlan izommanóktól kiráz a hideg, nem tudom a többi lány mit eszik rajtuk.

Mindjárt illusztrálom egy képpel.

2017. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

A saját kérdésedben bent is van a válasz. Nyilván ha nyitott valaki, akkor könnyen barátkozik, ismerkedik a lányokkkal is. Egyszóval, ő nem beszari, és mer kezdeményezni. Ilyen kérdés után, egyáltalán nem hiszem el neked, hogy te vagy az iskola egyik leginteligensebb diákja, mert akkor bőven megértenéd, hogy egy kapcsolatban nem ez számít.

Mellesleg ugyan úgy körülötted vannak azok a lányok, akik szeretik az inteligens fiúkat. Csak gyáva vagy hozzájuk szólni, akár csak egy szót is. Majd feljösszi ide, és háborogsz, hogy neked nem jut senki, mert a sok h*lye lenyúlja előled..

2017. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
2017. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!