Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy túlságosan támogatni valakit egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A minap szakított velem a barátom, azzal az okkal, hogy túl támogató vagyok, és hogy le kéne néha álljak, mert túlságosan elhiszem róla, hogy képes bizonyos dolgokra. Nem nyaggattam, csak ténylegesen bíztam benne, hogy képes a dolgokra, amiket amúgy később könnyen megcsinált.

Úgy érzem ez csak egy kifogás és valami/valaki más van a képben. De szóljatok, ha ez egy létező dolog, és ne legyek ennyire No.1 cheerleader legközelebb.


2019. jan. 26. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leghülyébb indok, amit valaha hallottam. Esetleg annyi lehet, hogy túlságosan rámásztál, de biztos, hogy van valami más is a képben.

Viszont ezen a tulajdonságodon ne változtass, biztos lesz, aki értékelni is fogja.

2019. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van, lehet h állandóan a nyakán lógtal ez ez zavarta de nagyon
2019. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lógtam a nyakán egyáltalán. Amikor nem volt biztos valamiben, akkor próbáltam meggyőzni, hogy minden oké lesz, meg ha nem próbálja meg, az rosszabb. Szerintem ez az ember dolga egy kapcsolatban
2019. jan. 26. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Túlzásokba esni mindig lehet

1x elég mondani neki nem kell állandóan

Lehet h ez volt a probléma

2019. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ennél jobb szakítós szöveget is kitalálhatott volna.
2019. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!