Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy csak baratság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak baratság?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon elcsépelt kérdés már,de nem tudom hová tenni egy fiú viselkedését.Sokat néz, mosolyog ha meglát. Néha furcsa beszólásai vannak amitől majdnem elolvadok máskor meg hidegen és lekezelően viselkedik. Van hogy észre sem akar venni. Ha összejövetel volt gyakran megpróbált hozzám érni és magára hívni a figyelmem. Ha olyan ruhát vettem fel feltünően végigmért,de volt olyan hogy a segítségemet kérték hogy jöhetne ő is és ő annyira tiltakozott. Tehát sokszor inkább átnézne rajtam. Legalább is ezt érzékelem.

Mivel tudnák rájönni arra hogy kedvel-e Vagy csak barátságot érez?

Esetleg nekem kellene lépnem mint nő? 19L 24F



2019. jan. 26. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Az "olyan" ruhát ne értsétek félre. Nem kihívó volt csak szimplán divatos
2019. jan. 26. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ja.
2019. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szimpi vagy/tetszel neki (meg gondolom barátok vagytok), viszont nem akar többet. Szóval csak barátság.

Szerintem.

2019. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!