Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek az érdeklődését felkelteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit régebbről ismerek de az a baj ez a legnehezebb fajta ismerkedés... Mert ugye vagy 4-5 éve nem is beszélgettük és ki tudja milyen régen találkoztam vele :D És ilyenkor nem vesz komolyan mivel ha annyira tetszene és akarnék valamit akkor már megtettem volna...

Mert nem láttam 4-5 éve mi változott?? Miért írt rám? (gondolja gondolom ezeket ezért nehéz)

Nos nem akarok direkte rákérdezni 1-2 napja beszélgetünk újra és néha sok idő múlva válaszol néha egyből :/ Elég negatívan áll hozzá vagy nem tudom, kevésszer kérdezz vissza és nem túl bő válaszok. De szerintem ez normális ilyen helyzetben mikor ennyire hanyagolom és most hirtelen felkeresem, lehet azt hiszi segítség kell vagy valami szívességet akarok vagy nem tudom és passzív :(

Hogyan tudom vele kicsit érzékeltetni, hogy komolyan gondolom? És, hogy kicsit kíváncsibb legyen rám meg ilyesmi... Most érettségizik én értem elfoglalt, nem is említem meg ritkán ír néha. Csak valahogy megakarom kedveltetni magamat. Mivel, hogyan lehetséges ez?



2019. jan. 28. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, bocsi, nem akarlak elkeseríteni, de ez nem jelent sok jót. Egyszer én is rairtam egy sracra aki el kezdett velem beszélgetni egy bulin, de soha nem kérdezett vissza, úgyhogy hagytam is a francba. Szerintem ez a legrosszabb amit a másikkal lehet tenni, miert nem lehet akkor megmondani neki h mivan..
2019. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!