Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok semmit, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Régen szerelmesek voltunk egymásba.

Majd külön váltak útjaink.Neki is lett valaki és nekem is.

Aztán most találkoztunk nem rég,azt mondta,hogy jó lenne neki velem.Valami újra vágyik stb.

Nekem kicsit rossz érzés mert hát ugye szerettem.

De a mostani párom nagyon szeretem. 21/L


2019. jan. 29. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan úgy,hogy ne akarja többet megkérdezni. Sőt, lehetőség szóba sem állni veled

Keményen hangzik,de te csak magaddal törődj,ő majd feldolgozza. Az ő érzései már csak rá tartoznak

2019. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára elmúlt a kapcsolata, veled pedig épp találkozott. Kapóra jönnél neki (de meddig?). Nem ok nélkül váltatok el. Nem szokott az ilyen helyzet sok jót hozni, de a Te dolgod...

(Ha elhagyod a mostanit az ő kedvéért, akkor nehogy kis idő múlva írj ide, hogy veled együtt sírjunk, mert szingli lettél.) Nem letglózni akarlak, csak kinyitni a szemeidet.

2019. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék.

Mi nem voltunk együtt.

Párkapcsolata van most is.

És én NEM szeretnék tőle az ég világon semmit.

A baj az velem,hogy nem tudok megbántani senkit.

Napokig rosszul érzem magam miatta.

Kincsekért sem hagynám el vagy csalnám meg a mostani páromat.

Csupán azt nem tudom,hogy mondhatnám el neki finoman,hogy kopjon le.🙂

2019. jan. 30. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A fenti magyarázatod után ÉN ezt mondanám:

"Nézd, (idézlek Téged, Kedves Kérdező) Régen szerelmesek voltunk egymásba. Majd külön váltak útjaink. Neki/-ed/ is lett valaki és nekem is... a mostani páromat nagyon szeretem. Nincs szándékomban őt elhagyni. Kérlek, értsed ezt meg. Köszönöm, ha megteszed!"

Kedves Kérdező! - életünk során akarva-akaratlanul sérelmet okozunk valakinek. Ha akaratunkon kívül történt - illő elnézést, bocsánatot kérni. A másik esetben én nem szoktam, főleg, amikor a sértést viszonozom. Nagyon ritkán fordult elő életem során. Ha valaki akaratod ellenére rád akarja magát kötni, tehát nem ért a szép szóból - határozottan utasítsd el. Inkább ő szenvedjen a bunkósága miatt, mint Te a zaklatásai miatt.

2019. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!