Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már pettingelni is félek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pettingelni is félek?

Figyelt kérdés

Még le sem feküdtünk,de már most azon parázok,hogy terhes lehetek-e,pedig csak petting volt,és 99% hogy előváladék sem jutott be a hüvelyembe.

Mi okozza az ekkora félelmet?

Ez miért csak engem érint ennyire?

16/L



2019. jan. 29. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
A tudatlanság, és az önbizalom-magabiztosság hiánya. + tapasztalatlan vagy.
2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
16 évesen neked nem is kell pettingelni. De a kérdésed alapján nem is vagy érett rá.
2019. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Az elején én is így voltam. Később a védekezés ellenéte is mindig a terhesség jeleit találtam magamon,persze csak beképzeltem. Később megnyugszol és nem parázol rá.
2019. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ess teherbe és akkor nem kell félned, hogy az leszel. Mivel ugye kétszeresen nem lehetsz terhes :D
2019. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ha védekeztek miért kéne aggódni a terhességtől ? :)

Másik meg ha nem érzed késznek magad erre akkor mindenféleképp várj még ezzel,a saját érdekedben. :)

2019. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előző voltam, persze a védekezés se 100% de azért csak biztonságosabb mint ha semmit se használnátok :D ezzel most nagyon megnyugtathattalak de ez már csak ilyen :D Idővel elmúlik ez a aggódás. És csak akkor fog eszedbe jutni ha sokat késik a mensi.
2019. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen megértelek. Én is ugyanígy voltam az elején. Petting után is féltem pedig akkor egyértelmű volt nem lehet terhes. Mindig használunk óvszert a közösüléseknél de így is paráztam a legelső pár alakalommal. Aztán ez idővel elmúlik de nálam is így volt ne aggódj nyilván nem vagytok buták figyeltek mindenre.:)
2019. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*lehetek
2019. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon sokat segítenek!

Csak ez ilyen paranoia,vagy én nemtudom..Még várok azért tapasztalatokat,ötleteket! :)

2019. jan. 30. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Szüleid büszkék rád, kislány?
2019. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!