Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy már elkéstem és,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy már elkéstem és, hogy nem fog megérteni a leendőbeli párom és elfogadni. Ez normális félelem?

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok maradva, az idő meg csak szalad el mellettem. Félek, hogy ha egyszer lesz barátnőm ő nem fogja megérteni és furinak, különcnek fog gondolni amiért nem volt még kapcsolatom. Mert egyszerűen nekem ez nagyon nehéz. Én nem tudok csak úgy odamenni és ismerkedni ha tetszik valaki. Nincsenek jelek amik miatt kezdeményezhetnék egyszerűen semmi.

Félek ha egyszer ki tudja mikor meglel a szerelem nem fog megértő lenni a partnerem. Mi van ha neki már volt kapcsolata és hozzá van szokva valamihez és én meg tök tapasztalatlan vagyok és csalódást okozok neki és elhagy? Én ettől félek. Azért 18 lassan 19 vagyok és semmilyen kapcsolatom nem volt még nőkkel. Ami fura valljuk be. Nem tudom van-e olyan lány aki egy szűz majdnem 19 évesre vágyna...

Mert igaziból annyira nem vagyok csúnya csak nem vagyok magabiztos. A belső értékeim is szerintem a helyén vannak már ha ez valakiket még érdekel a mai világban.

Vannak esetleg hozzám hasonló lányok akik ettől félnek? Bár mondjuk szerintem fiúknak nagyobb félni valójuk van mert igaziból nekünk az a lényeg nektek jó legyen... Vannak olyan lányok akik még kitartanak és várnak az igazira? Esetleg aki nem bánná ha a leendőbeli sráca rá várt volna és nem lenne olyan profi de szívből szeretne?


18/F



2019. jan. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én se merek oda menni ,és csak úgy kezdeményezni .

Ez sok embernek előfordul .

Majd ha 21 évesen se lesz senkim ,akkor elgondolkodom majd ,hogy Min változtassak.

Belső ertekek nálam rendben vannak ,de külsőleg talán egy 4kg-t fogyhatnek ,de csak combrol szeretnék a hasam vékony...meg rá edzenék ,mert bárki mondja hogy a fiúk közül aki igazán szeret annak így is jó vagyok ,de szerintem ez hülyeség ,hisz először külsőleg lát a srác ,és nem a lelkemet látja .

Bár mások szerint nincs hova fogynom ,de van csak ők nem látják annyira ,mert csak 161 cm vagyok :(

Amit utálok mert mindenki kicsinek tart és senki nem bír egy 161cm-es csajt szerintem ...


16/L

2019. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én majdnem 20 vagyok és ugyanigy állok mint te...úgyhogy nyugi nem vagy lemaradva semmiről ;)

19f

2019. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1-es ez hülyeség a fiúk általában jobban szeretik az alacsony lányokat úgyhogy neked tökéletes a magasságod ;)
2019. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy 18 (jó, akkor legyen 19 ha nagyon akarod) éves vagy, sehova nem "rohan" az idő. Időd még van bőven.


"Fura" miért lenne az? Jajj, hogy nem fektetted meg a fél sulit 14 évesen? Hát, akinek ez számít s ezért hagy el, az jobb is, hogy kimarad az életedből.


Ha egyszer lesz barátnőd( és fog lenni) akkor meg fogja érteni/elfogadja/nem fogja érdekelni/örülni fog hogy nem volt még senkid. Főleg ilyen fiatalon nem szokott elvárás lenni a kapcsolat, nincs benne az alap követelményekben.


Ne edd magad miatta. Ha 30 felett nem lesz, akkor tényleg megéri elgondolkodni azon, hogy hol vannak a gondok, addig tanulj, fejlődj s ne rágódj ezen.

2019. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember, szerintem ezt te nagyon túlreagálod. :D


Az első és legfontosabb, hogy erre ne parázz rá. Tudod mikor lesz probléma ez a tapasztalatlan éned egy nőnek? Akkor, ha te rágörcsölsz erre. Hidd el, kell egy bizonyos időnek eltelnie ahhoz, hogy szexben is összeszokjatok, hogy kitapasztaljátok mi a jó a másiknak. Ezen kívül, férfi vagy. Szerintem van egy kis elképzelésed arról, hogy mit kell csinálj, hogy élvezze a másik fél az együttlétet. Aztán ha elsőre nem megy, majd gyakoroltok többet. Hidd el, lesz rá alkalmad. :D Nyilván nem baj ha van egy kis tapasztalat a hátad mögött, de semmivel se leszel kevesebb, ha ezeket csak később tapasztalod meg.


A csók szerintem érdekesebb téma, mert ott talán sokat számít, hogy hogyan csókolsz. Legrosszabb esetben kicsit bénázol, de ha valakivel eljutsz addig a pontig hogy össze ér a szátok, szerintem nem feltétlen fog azon agyalni, hogy mekkora balfék vagy. :D Általában a csók a szimpátia jele, nem is akármilyené. Lehet feltűnik a leányzónak, hogy nem vagy túlzottan tapasztalt, nah és? Majd belejössz. :D


Továbbra is nagyon rágörcsölsz amúgy ezekre. Ember, ne félj a csalódástól. Ha nem most, akkor mikor akarsz tapasztalni és élni? Hidd el nekem, most még nagyon jól elviseli a lelked a megbánásokat. Fiatal vagy. Ha az egyik nem jön össze jön a másik. Ne vegyél túl komolyan semmi kezdetlegesen alakuló dolgot, akkor amúgy se érhet akkora csalódás. Mindenesetre ha tetszik valaki és olyan a szituáció, nyugodtan menj oda és kérdezd meg a nevét. Én az új munkahelyemen (diák meló) a büfés lányt szólítottam le, pedig van vagy 4 évvel idősebb nálam. Pedig hidd el, ugyan ilyen nyúlbéla vagyok, és ráadásul ugyan úgy 19 éves is. :D Sőt, ha ez megnyugtat, még azt is elárulom, hogy ugyan úgy szűz vagyok. Egyetlen egyszer volt egy 11 hónapig tartó kapcsolatom, de akkor nem jutottunk el a szexig. Szóval nem egyedül hordod ezt a fajta cipőt. :D

2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elkezdenék foglalkozni valami mással. Mondjuk kiépíteni egy karriert. Gondolkozni valami olcsó, egyszerű, megvalósítható vállalkozáson, amivel később akár nagyobb sikereket érhetsz el. Én is ugyanezt kezdtem el csinálni 14 évesen. Odáig eljutottam, hogy konkrét könyveim vannak készen. Most 17 évesen meg már kiadókhoz fogom vinni hamarosan a könyveimet. Még javítgatom előtte egy kicsit...

És tudod, hogy mmi a vicces. Az élet közben bejött. Minél inkább mással foglalkoztam, annál kevésbé lettem önbizalomhiányos. Annál kevésbé görcsöltem rá a mindennapi dolgokra. Nem mondom, hogy túl hosszú ideig, de fel evig volt egy barátnőm (a távolság miatt mentünk szét. Szóval nem veszekedés miatt). Most már simán odamegyek lányokhoz is, es ami a legjobb, a lányok is keresik az én társaságomat.

Szerintem te is próbálkozz valami hasonlóval, mint én! Lehet ez bármi!

2019. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A normális lányok szemében egyáltalán nem hátrány, hogy nem volt még kapcsolatod. Szerintem ez tényleg nem határoz meg semmit. Mindenki elkezdi valahol, ilyenkor arra kell gondolni, hogy mindenki tapasztalatlan volt az elején. :) 18/L
2019. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokan megjegyezték már, hogy ez fura, hogy nem volt még egy nő sem az életemben. Sokan melegnek gondolnak a suliban ami még jobban rontja az esélyeimet ha ilyen pletykák terjengenek... Nem az a baj, hogy még szűz vagyok hanem, hogy nem volt még barátnőm. Nem vagyok boldog, akivel az időmet tölthetném. Most az ünnepek is elég magányosan teltek szóval nem erről van szó lehet rosszul vázoltam fel..

Remélem így lesz és elfogadó megértő nő lesz. Tudom ez nem elvárás, hogy legyen tapasztalatom csak nem akarok neki csalódást okozni. Nem akarom mondjuk vissza menjen az exéhez mert jobb volt vele, jobban csinálta stb.

Azért engem zavar még ha nem is csúsztam ki az időből. De szerintem a boldogságot megérdemlem 18 évesen is :)

Lehet túlreagálom de már egy ideje ez bennem van és most muszáj volt kiírnom magamból a félelmeimet... Hát igen, nekem sok idő kell majd szerintem. Nyílván nagyjából tudom mit kéne csinálni de ez nem hiszem olyan egyszerű... A vezetést is láttam ahogy apum vezet mégis ha odaülnék a helyére akkor akkora karambol lenne :D Érted gondolom...

Lehet rágörcsölök de nekem ez fontos és ez a félelmem... Ez nem múlik el egyik pillanatról a másikra csak mert azt mondjátok :( Örülök te ennyire nyitott vagy és magabiztos és vannak dolgok amik lefoglalnak nekem csak a suli van.

Lehet, hogy tapasztalatlan volt de ez nem fogja vigasztalni ha ezt mondom neki :( Most már nem az. Valamihez hozzá volt szokva és én nem tudom azt nyújtani. Félek csak akkor lesz kapcsolatom ha mindkettőnknek az első lesz és akkor nem rettegnék vagy ilyesmi. Vagy ha egy nagyon kedves megértő lánnyal hoz össze az élet. De annyira zavaros még az egész csak gondoltam kiírom magamból...


De nagyon szépen köszönöm a kommenteket igazán hasznosak voltak. Sokat segítenek és a történeteitek is amiket megosztoztok. Nagyon kedvesek vagyok! Maradjatok ilyenek!

2019. jan. 6. 20:04
 9/11 Aluse válasza:

Szia! 19 vagyok, lassan 20, semmi tapasztalatom nincs egy árva csókon kívül - amit azelőtt kaptam egy randin egy sráctól, mielőtt eltűnt volna - szóval ne aggódj, nem vagy egyedül. :)

De ha engem kérdezel, ne aggódj ezen. A sors majd hozza. Lehet, hogy azért nem sikerült még találkoznod az igazival, mert még nem kerültél olyan társaságba, ahol megtalálhatnád. Próbáld meg más pontból nézni a dolgot. Próbálj másra koncentrálni. Tanulmányokra, hobbira, munkára. Hidd el, ha nem arra koncentrálsz, észre se veszed, hogy valakinek esetleg tetszel, látja, hogy milyen elhivatott vagy valamivel kapcsolatban és pont ez lesz az a dolog, amiért belédzúg egy lány :) Szóval ne add fel. Nem tudhatod soha se, mit hoz a holnap :) 19/L

2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aluse válasza:

Hoppá, a kérdést picit félreértettem. Átfogalmaznám az előzőeket, ha szabad. :)

Emlékszel, amikor legutóbb valami teljesen újat kipróbáltál és annyira tetszett, annyira izgatott voltál, hogy megteszed, és többet akarsz. Amikor amatőr vagy valamiben, de elszánt? Hát, szerintem a lányok többsége cukinak tartja ezt egy fiúban. Pláne, ha a lány maga a rajongásod tárgya. Persze ízlések és pofonok, de szerintem egy igaz szerelemben nem számít az, hogy kinek mennyi tapasztalata volt, illetve hány partnere volt. Csak az számít, hogy boldogak legyetek :)

2019. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!