Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond? Mit tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Mit tudnék tenni hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elképesztően magányos. Mostanában lett vége a legjobb barátommal való kapcsolatomnak, ami még mindig nagyon fáj. Ő volt az egyetlen igaz barátom. Tavaly a kezdetek kezdetén ismerkedtünk meg, és mindent együtt csináltunk. Együtt barátkoztunk a többiekkel is. De én mindig úgy éreztem hogy ők csak a bestimet kedvelik engem nem. Azt tudni kell rólam hogy extrém mértékben félénk és visszahúzódó vagyok. Ezután az eset után egyedül maradtam. Már nagyából tavaly óta kialakultak a barátságok es én egyikbe sem szeretnék belerondítani. Nagyon nagyon egyedül vagyok. A legjobb barátom beújított egy másik lányt, én viszont még nem tudtam továbblépni. A csoportmunkak meg páros munkák a halálom. Annyira gáz hogy néha egyedül kell dolgoznom, néha pedig oda kell mennem valakihez hogy leszünk e egy csapatban. Az az érzésem hogy utálnak. Én mindig igyekeztem nyitni feléjük de olyan volt mintha egy téglafallal próbálnék barátkozni. Meg most nekünk úgy van a tanítás hogy az osztály két csoportra van bontva, és akikkel én talán tudnék barátkozni azok a másik csoportban vannak. Az én csoportomban van ugye a bestim, aki most gyűlöl. Van az új barátnője, van még pár lány....de sztem ők sem akarják hogy hozzájuk szóljak. Pl reggel köszönök nekik és néznek rám mint egy kutyakakira amibe beleléptek. Mit csináljak hogy ne legyek ennyire egyedül?

2018. dec. 4. 06:31
 1/1 anonim válasza:
olvasd el amit irtam
2018. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!